Zapukaj do moich drzwi, odc. 30, 31 - streszczenie. Nowa przygoda Edy i Serkana

2022-01-03 9:13 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Telewizja WP

Zapukaj do moich drzwi to serial, który od 15 listopada można oglądać w polskiej telewizji o 19:50 na antenie kanału WP. Podoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Co wydarzy się w 30 i 31 odcinku? Streszczenia premierowych epizodów serialu Zapukaj do moich drzwi znajdziecie poniżej.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź streszczenia nowych odcinków.

Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Data ostatniego odcinka

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Zapukaj do moich drzwi - odc. 30. Poniedziałek 3.01.2022

Efe stara się zdobyć zaufanie Serkana, sprowadzając do firmy jedną z najważniejszych tureckich rodzin jako klienta. Jednak w rzeczywistości ma tajne plany wobec Serkana. Zanim rodzina odda swoje projekty, chce poznać firmę poprzez remont swojego domu.

Zapukaj do moich drzwi - odc. 31. Wtorek 4.01.2022

Eda i Serkan zajmują się remontem i zaprzyjaźniają się z właścicielami domu, Emre i Aslı. Kiedy Asli dzieli się prywatnym sekretem z Edą, sprawy wymykają się spod kontroli. Serkan i Eda wyruszają w przygodę, która doprowadzi do wielu nieporozumień.

Zapukaj do moich drzwi - ile odcinków liczy turecki serial?

Sonda
Najlepszy turecki serial to...

Zapukaj do moich drzwi - kto występuje?

W serialu występują m.in.:

  • Hande Erçel jako Eda Yildiz - Bolat
  • Kerem Bürsin jako Serkan Bolat
  • Neslihan Yeldan jako Aydan Bolat
  • Evrim Dogan jako Ayfer Yildiz
  • Elçin Afacan jako Melek Yücel
  • Anil Ilter jako Engin Sezgin
  • Basak Gümülcinelioglu jako Piril Baytekin - Sezgin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE