Zapukaj do moich drzwi - kiedy koniec serialu? Data ostatniego odcinka

2021-12-28 15:55

Zapukaj do moich drzwi to turecki serial, który cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów. Produkcję można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie kanału WP. Fani już zastanawiają się, kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka. Postanowiliśmy to sprawdzić. Ile odcinków liczy serial? Czy znana jest już data finału?

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, ile odcinków czeka widzów tej produkcji oraz kiedy zobaczą jej zakończenie.

Pozdrowienia z Końca Świata

Zapukaj do moich drzwi - ile odcinków?

Zapukaj do moich drzwi to serial, który w Turcji widzowie zobaczyli aż 52 odcinki, składające się z 2 godzin emisji. Wiadomo jednak, że w Polsce odcinki będą trwały godzinę. Oznacza to, że w całości Zapukaj do moich drzwi składa się z 104 odcinków. Kiedy będzie emisja ostatniego?

Zapukaj do moich drzwi - kiedy ostatni odcinek?

Oficjalna data emisji ostatniego odcinka serialu Zapukaj do moich drzwi nie jest jeszcze znana. Nie wiadomo, czy WP nie zrezygnuje z emisji w takie dni jak Święto Trzech Króli czy Wielki Czwartek. Można się jednak spodziewać, że ostatni odcinek widzowie zobaczą od 20 do 22 kwietnia 2022 roku.