Zapukaj do moich drzwi - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim?

2021-12-30 12:23 Adrian Rybak

Zapukaj do moich drzwi to nowość w polskiej telewizji, która z pewnością podbije serca fanów tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Fani od dawna czekali na premierę w Polsce. Wynika to także z atrakcyjnej obsady. Kim są bohaterowie oraz aktorzy, którzy ich grają?

Zapukaj do moich drzwi - obsada. Aktorzy i bohaterowie. Kto jest kim? Zapukaj do moich drzwi to romantyczna historia młodych osób z Turcji. Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek. Kto występuje w seriali i w jakie role wcielają się aktorzy?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Hande Erçel - Eda Yıldız

Eda jest wojowniczką i zdeterminowaną kobietą. Mimo, że jako dziecko straciła rodziców, walczy o swoją przyszłość i nie rezygnuje z niczego. Bardzo lubi swoją pracę w kwiaciarni. Myśli też o zostaniu architektem krajobrazu. Los ma dla niej jednak pewną niespodziankę. Niespodziewanie zakocha się w przystojnym milionerze.

Kerem Bürsin - Serkan Bolat

Charyzmatyczny i bardzo przystojny mężczyzna, któremu udało się odnieść wielki sukces w świecie architektury. Może pochwalić się pieniędzmi, sławą i stabilnością, stając się jednym z najbardziej pożądanych singli w społeczeństwie. Niespodziewanie jego serce skradnie piękna Eda.

Bige Önal - Selin Atakan

Odnosząca wielkie sukcesy chirurg plastyczny, która zawsze walczyła o to, czego chce, ale jedno z jej życzeń nigdy się nie spełniło. Chodzi o jej marzenia o związku z Serkanem, który jest jej przyjacielem od dzieciństwa. Eda stanie się jej rywalką o serce mężczyzny.

Ismail Ege Sasmaz - Kaan Karadag

Największy wróg Serkana. Jest znanym biznesmenem, spadkobiercą rodzinnego imperium hotelowego, który w obliczu swojej chciwości uwikłuje się w podejrzane interesy.

Evrim Dogan - Ayfer Yildiz

Ukochana ciotka Edy. Jest jej jedyną rodziną. Ayfer to kobieta o wielkim sercu, która zostanie powiernikiem swojej siostrzenicy.

Anıl İlter - Engin Sezgin

Spontaniczny mężczyzna, który żyje szukając miłości swojego życia. Wydaje się jednak, że sprawy nie idą po jego myśli.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE