Zapukaj do moich drzwi - ile odcinków liczy turecki serial?

2021-11-16 11:07 Adrian Rybak
Zapukaj do moich drzwi
Autor: Youtube.com/Sen Çal Kapımi

Zapukaj do moich drzwi to nowy serial, który już wkrótce będzie można zobaczyć w polskiej telewizji. Na pewno spodoba się fanom tureckich telenowel oraz komedii romantycznych. To jedna z najgłośniejszych produkcji znad Bosforu ostatnich lat. Z ilu odcinków składa się ta produkcja? Odpowiadamy na to pytanie.

Zapukaj do moich drzwi to serial, który z pewnością stanie się hitem wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Główną bohaterką jest Eda. To młoda dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny. Jej marzeniem jest zdobycie dobrego wykształcenia. Na jej drodze pojawia się Serkan Bolat, bogaty przedsiębiorca, przez którego Eda miała stracić stypendium na studia wyższe. Mężczyzna znajduje jednak sposób na załagodzenie sytuacji. Proponuje opłacenie jej studiów, jeśli ta zdecyduje się udawać jego narzeczoną przez dwa miesiące. Choć początkowo Edzie nie podoba się pomysł, z czasem zmienia zdanie. Tak z nienawiści ich relacja powoli zaczyna zmieniać się w gorący romans. W ich życiu nie zabraknie jednak osób, które za wszelką cenę będą chcieli rozbić ich związek... Sprawdź, ile odcinków czeka widzów tej produkcji,

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zapukaj do moich drzwi - liczba odcinków

Zapukaj do moich drzwi to serial, który będzie można obejrzeć w Polsce. Ile ma odcinków? W Turcji widzowie zobaczyli aż 52 odcinki, składające się z 2 godzin emisji. Wiadomo jednak, że w Polsce odcinki będą trwały mniej niż godzinę. Oznacza to, że w całości Zapukaj do moich drzwi składa się z 161 odcinków.

Zapukaj do moich drzwi - kiedy i gdzie oglądać?

Zapukaj do moich drzwi, której tytuł oryginalny to Sen Çal Kapımi, to turecka telenowela, która już wkrótce pojawi się na antenie kanału WP. Jest on dostępny w telewizji naziemnej, a więc wszyscy powinni mieć do niego dostęp. Emisja będzie odbyła się od poniedziałku do piątku o 19:50. Premiera już 15 listopada. Z tej okazji WP tego dnia pokaże aż dwa odcinki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE