Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy zobaczymy 35 odcinek tureckiego serialu?

2022-08-11 16:07 NN
Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy zobaczymy 35 odcinek tureckiego serialu?
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy zobaczymy 35 odcinek tureckiego serialu?

Zakazany owoc - przerwa w emisji może zaskoczyć fanów. Kiedy odbędzie się premiera 35. odcinka Zakazanego owocu i dlaczego turecki serial znika z anteny? Sprawdziliśmy.

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który zastąpił uwielbianą przez fanów "Miłość i przeznaczenie". Nowe odcinki cieszą się dużą popularnością wśród widzów, zatem z pewnością zmartwi ich chwilowa przerwa w emisji. Kiedy zobaczymy 35. odcinek "Zakazanego owocu"?

Zakazany owoc znika z anteny! Kiedy zobaczymy 35 odcinek tureckiego serialu?

Nadchodzi przerwa w emisji serialu "Zakazany owoc", jednak szybko uspokajamy - nie potrwa ona zbyt długo. Choć telenowela emitowana jest od poniedziałku do piątku, w nadchodzący poniedziałek (15 sierpnia 2022) nie zobaczymy nowego epizodu. 35. odcinek serialu "Zakazany owoc" ukaże się dopiero dzień później - we wtorek 16 sierpnia 2022 roku. Przyczyny tej przerwy nie są obecnie znane.

Zakazany owoc: o czym jest turecki serial, który pokochali polscy widzowie?

Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

Sonda
Co sądzisz o serialu "Zakazany owoc"?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE