Zakazany owoc

i

Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

Zakazany owoc - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-06-27 13:55

Serial "Zakazany owoc" zastąpił "Miłość i przeznaczenie". To kolejne turecka telenowela w ramówce polskiej telewizji. Wszystkie odcinki można oglądać od 28 czerwca 2022 na kanale TVP2. Jednak nie wszyscy będą mogli oglądać na żywo nową produkcję znad Bosforu. Sprawdźcie, gdzie i kiedy pojawią się powtórki.

Zakazany owoc opowiada historię dwóch sióstr, Zeynep i Yilidz. Mimo, że są rodzeństwem, to różni je bardzo wiele. Kobiety mają różne spojrzenie na świat i całkowicie odmienne priorytety. Jedna cieszy się ze wszystkiego, co dostaje od życia, a druga marzy o bogatym życiu i księciu z bajki. Serial stał się wielkim hitem za granicą, a teraz będzie okazja obejrzeć go również w Polsce. Czy przyjmie się równie dobrze, co przygody Zeynep i Barysza? Sprawdźcie, gdzie oglądać wszystkie epizody i powtórki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - 5 powodów, dla których warto obejrzeć nowy turecki serial

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Zakazany owoc - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" będzie emitowany w ramówce stacji o podobnych porach, co jego poprzednik - czyli od poniedziałku do piątku na kanale TVP2, o godzinie 17:15. Jednak nie wszyscy będą mogli o tej porze oglądać przygody bohaterów nowego serialu. Na całe szczęście w interenecie będzie można obejrzeć powtórki wszystkich epizodów. Odcinki będą pojawiać się na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Zakazany owoc - obsada

W głównych rolach pojawi się Eda Ece, która wcieli się w Yildiz Yilmaz. Drugą siostrę Zeynep Yilmaz zagra Sevda Erginci. W rolach męskich pojawiają sie Talat Bulut (Halit Argun) oraz Onur Tuna (Alihan Tasdemir).