Zakazany owoc - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

2022-06-27 13:55 Leon Pietrzak
Zakazany owoc
Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

Serial "Zakazany owoc" zastąpił "Miłość i przeznaczenie". To kolejne turecka telenowela w ramówce polskiej telewizji. Wszystkie odcinki można oglądać od 28 czerwca 2022 na kanale TVP2. Jednak nie wszyscy będą mogli oglądać na żywo nową produkcję znad Bosforu. Sprawdźcie, gdzie i kiedy pojawią się powtórki.

Zakazany owoc opowiada historię dwóch sióstr, Zeynep i Yilidz. Mimo, że są rodzeństwem, to różni je bardzo wiele. Kobiety mają różne spojrzenie na świat i całkowicie odmienne priorytety. Jedna cieszy się ze wszystkiego, co dostaje od życia, a druga marzy o bogatym życiu i księciu z bajki. Serial stał się wielkim hitem za granicą, a teraz będzie okazja obejrzeć go również w Polsce. Czy przyjmie się równie dobrze, co przygody Zeynep i Barysza? Sprawdźcie, gdzie oglądać wszystkie epizody i powtórki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - 5 powodów, dla których warto obejrzeć nowy turecki serial

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Zakazany owoc - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać?

"Zakazany owoc" będzie emitowany w ramówce stacji o podobnych porach, co jego poprzednik - czyli od poniedziałku do piątku na kanale TVP2, o godzinie 17:15. Jednak nie wszyscy będą mogli o tej porze oglądać przygody bohaterów nowego serialu. Na całe szczęście w interenecie będzie można obejrzeć powtórki wszystkich epizodów. Odcinki będą pojawiać się na stronie VOD.TVP.PL.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Zakazany owoc - obsada

W głównych rolach pojawi się Eda Ece, która wcieli się w Yildiz Yilmaz. Drugą siostrę Zeynep Yilmaz zagra Sevda Erginci. W rolach męskich pojawiają sie Talat Bulut (Halit Argun) oraz Onur Tuna (Alihan Tasdemir).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE