Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

TURECKIE HITY

Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial? Kiedy koniec i finał?

2024-04-19 15:29

Ile odcinków liczy serial "Zakazany owoc" w Polsce? Przypomnijmy, że turecki hit trafił do ramówki TVP, zastępując niezwykle popularną telenowelę "Miłość i przeznaczenie". Sprawdźcie już teraz wszystkie najważniejsze informacje i szczegóły na temat emisji.

Zakazany owoc to kolejna turecka produkcja, która zasiliła ramówkę Telewizji Polskiej. Produkcje znad Bosforu cieszą się w naszym kraju niesamowitą oglądalnością, więc nikogo nie dziwi, że włodarze stacji wykupują ciągle nowe licencje na seriale i pokazują je tutejszej widowni. Produkcja "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się "Zakazany owoc", emitowana jest w Turcji od 2018 roku i doczekała się tam aż sześciu sezonów! W Polsce odcinki zostały jednak odpowiednio skrócone i podzielone. Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

O czym jest serial Zakazany owoc?

Zakazany owoc opowiada historię dwóch sióstr, które mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są rodzeństwem, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata.

Sonda
Gdzie oglądasz tureckie seriale?

Zakazany owoc w Polsce - ile odcinków?

Serial emitowany jest od poniedziałku do piątku w TVP 2. Każdy z odcinków tureckiej telenoweli trwa średnio około 40 minut. To o wiele mniej niż w Turcji, w której jeden epizod potrafi liczyć nawet 100 minut! Jeżeli chodzi o finał, to ostatni odcinek "Zakazanego owocu" miał pojawić się na początku czerwca 2023 roku. W międzyczasie powstał jednak za granicą kolejny sezon, a TVP zdecydowało się przedłużyć serial. Według najnowszych informacji, przygody bohaterów będą trwać w naszym kraju nawet do 530 odcinka. To oznacza jeszcze trochę do samego końca, chociaż trzeba pamiętać, że to przybliżona ilość epizodów. Dokłada data nie jest jeszcze oficjalnie znana. O wszystkim będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.

Listen on Spreaker.