Zakazany owoc: kim jest Eda Ece, piękność z nowego tureckiego hitu?

i

Autor: Screenshot Instagram/eda.ece Zakazany owoc: kim jest Eda Ece, piękność z nowego tureckiego hitu?

Zakazany owoc: kim jest Eda Ece, piękność z nowego tureckiego hitu?

2023-06-05 11:03

Eda Ece to aktorka znana z tureckiego serialu "Zakazany owoc", który rozkochał w sobie polskich widzów. Kim jest piękna aktorka wcielająca się w Yildiz i gdzie wcześniej zagrała? Sprawdziliśmy!

Eda Ecet to turecka piękność, którą możecie kojarzyć jako Yildiz w serialu "Zakazany owoc". Turecka telenowela pojawiła się w Polsce pod koniec czerwca 2022 roku, zastępując "Miłość i przeznaczenie" i z miejsca podbijając serca widzów. W trakcie seansu śledzimy losy dwóch ubogich sióstr, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Eda Ecet gra Yildiz - tę bardziej ambitną, która marzy o bogactwie i księciu z bajki. Kim jest prywatnie gwiazda "Zakazanego owocu" i w jakich tureckich serialach jeszcze zagrała? Wszystkie informacje na temat Edy Ecet znajdziecie poniżej.

Zakazany owoc: kim jest Eda Ece, piękność z nowego tureckiego hitu?

Eda Ece przyszła na światy w 1990 roku w Stambule. 32-letnia aktorka zrobiła istną furorę wśród polskich widzów, ale mało kto wie, że początkowo studiowała... psychologię. Już na studiach pokochała jednak aktorstwo, udzielając się w kółku teatralnym. Tam została zauważona przez łowcę talentów i rozpoczęła swoją przygodę z ekranem. Grała w takich produkcjach, jak "Mahpeyker Kösem Sultan", "Mihriban", "Pis Yedili", "Beni Böyle Sev" i "Iliski Durumu: Karisik", a następnie zaoferowano jej rolę Yildiz w serialu "Zakazany owoc". Prywatnie zaś Eda Ece spotyka się z tureckim koszykarzem, Buğrahanem Tuncerem.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7