Zakazany owoc

i

Autor: Youtube.com/ Yasak Elma; screen z filmu "Yasak Elma 1. Bölüm" Zakazany owoc - nowy turecki serial.

Zakazany owoc - 5 powodów, dla których warto obejrzeć nowy turecki serial

2022-06-14 16:07

Zakazany owoc to nowy serial, który będzie można oglądać na antenie stacji TVP2. Turecka produkcja zastąpi Miłość i przeznaczenie, czyli inny serial znad Bosforu. Niektórzy fani tego typu telenowel mogą zastanawiać się, czy warto zwrócić uwagę na nowy tytuł. Zdradzamy więc pięć powodów, dla których warto oglądać Zakazany owoc.

Zakazany owoc to serial, który już wkrótce będą mogli oglądać widzowie Telewizji Polskiej. Fani tureckich telenowel z pewnością zwrócili uwagę na nowy tytuł i zastanawiają się, czy warto zobaczyć pierwsze odcinki. Postanowiliśmy poszukać informacji o nowej propozycji z Turcji i okazuje się, że to może być prawdziwy hit. Oto kilka powodów, dla których warto oglądać serial Zakazany owoc.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Ciekawa fabuła

Najważniejsza w serialu jest fabuła. O czym jest serial Zakazany owoc? Telenowela opowiada historię dwóch sióstr - Yilidz i Zeynep. Kobiety mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są siostrami, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Znana obsada

W serialu Zakazany owoc pojawią się aktorzy, których polscy widzowie mogą znać już z innych produkcji. Występują między innymi Safak Pekdemir i Ege Kokenli z serialu Tylko z tobą, Tuvana Turkay, Murat Aygen i Ebru Sahin z Narzeczonej ze Stambułu czy Nesrin Cavadzade, Nilperi Sahinkaya z Sezonu na miłość.

Piękne widoki

Serial Zakazany owoc opowiada o losach bogatych ludzi. Dzięki temu widzowie będą mogli podziwiać piękne widoki. Bohaterowie będą jeździli w zjawiskowe miejsca, a dodatkowo ich domy to prawdziwe wille. Nie zabraknie też pięknych stylizacji kobiet i przystojnych mężczyzn.

Droga produkcja

Zakazany owoc nie jest niskobudżetowym serialem. Za produkcję tej propozycji odpowiada telewizja FOX, która znana jest ze świetnych zdjęć, muzyki i jakości obrazu. FOX odpowiadał też za produkcję popularnego serialu Zapukaj do moich drzwi.

Liczba odcinków

Zakazany owoc to idealna propozycja dla osób, które lubią bardzo długie seriale, które mogą oglądać miesiącami czy nawet latami. Widzowie będą mieli czas na to, aby przywiązać się do ulubionych bohaterów. Telenowela ma ponad 400 odcinków!