“Wiedźmin” Netflixa znów pod ostrzałem. Serialowa Ciri apeluje do widzów

i

Autor: Netflix “Wiedźmin” Netflixa znów pod ostrzałem. Serialowa Ciri apeluje do widzów

Netflix

“Wiedźmin” Netflixa znów pod ostrzałem. Serialowa Ciri apeluje do widzów

2024-05-09 13:07

Ekipa “Wiedźmina” wróciła na plan, tym razem z nowym aktorem w roli Geralta. Henry’ego Cavilla zastąpił bowiem Liam Hemsworth, ale nie jest to jedyna zmiana, jaką zobaczymy w nadchodzących odcinkach. Główny bohater doczeka się bowiem nowego wdzianka, które… delikatnie rzecz ujmując nie spodobało się fanom.

“Wiedźmin” Netflixa nie ma lekko. Od premiery pierwszego sezonu serialu zbierał cięgi, a z każdą kolejną odsłoną jest tylko gorzej. Oliwy do ognia dolało odejście Henry’ego Cavilla, który wprawdzie przyczyny swojej decyzji nigdy nie ujawnił, ale tajemnicą poliszynela jest zła atmosfera na planie spowodowana brakiem szacunku twórców do literackiego pierwowzoru.

SPRAWDŹ TEŻ: “Ród smoka”: w 2. sezonie czeka nas jednak lekki przeskok czasowy. Fani książki nie będą zachwyceni

Niedawno ruszyły zdjęcia do 4. sezonu “Wiedźmina” (dostaliśmy nawet wspólne zdjęcie obsady), a do sieci trafiła właśnie zakulisowa fotka z planu. Widzimy na niej dublera Liama Hemswortha w nowym stroju Geralta. Stroju, który zdaniem internautów wygląda wprost koszmarnie.

- Boże to wygląda koszmarnie. Geralt należy tego do gangu motocyklowego?

- Jestem zawiedziony.

… czytamy w komentarzach.

Niektórzy użytkownicy X (niegdysiejszego Twittera) zaczęli wręcz atakować Liama Hemwortha uszczypliwymi i wulgarnymi wpisami.

To bezużyteczne łajno potrzebuje dublera? Liam Hemsworth, chcesz pieluchę?

WIEDŹMIN: Freya Allan apeluje do widzów by dali szansę Liamowi Hemsworthowi

A jak już jesteśmy przy atakach na Liama, Freya Allan, czyli serialowa Ciri, udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiedziała o swoich obawach względem jego angażu. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, z jakim fandomem mają do czynienia i zakłada, że Hemswortha może spotkać wiele nieprzyjemności w związku z przejęciem roli Geralta. Zwróciła się przy okazji do widzów, by dali chłopowi szansę, bo naprawdę się stara.

Nie chcę wypowiadać się za niego, ale z tego, co widziałam, to on naprawdę się stara i włożył w tę rolę całe swoje serce. Dużo trenował. Szczerze mówiąc to współczuję mu, ponieważ, po pierwsze, fani potrafią być bardzo napastliwi, a przejmowanie roli po kimś innym nie jest idealną sytuacją. Ale jestem naprawdę podekscytowana na myśl o tym, co pokaże. Jest cudownym facetem i mam nadzieję, że ludzie dadzą mu szansę. [za: Collider].

Przewidywana data premiery 4. sezonu “Wiedźmina” nie jest obecnie znana.

Wiedźmin - wielki test wiedzy!

Pytanie 1 z 9
Przez kogo został pasowany Geralt w nagrodę za obronę mostu na Jarudze?
WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)