“Wednesday” – powstanie spin-off o wujku Festerze?

i

Autor: Netflix “Wednesday” – powstanie spin-off o wujku Festerze?

Popularne seriale

“Wednesday” doczeka się spin-offa! Wiemy już, o czym opowie

2023-12-19 22:43

Netflix kuje żelazo puki gorące i na samej “Wednesday” się nie zakończy. Zagraniczne media donoszą, że w planach jest cała seria produkcji z tego uniwersum, a na pierwszy (tzn. drugi) ogień ma pójść serial o innym popularnym członku rodziny Addamsów.

“Wednesday” – powstanie spin-off o wujku Festerze?

Serwis Bloomerang podał do wiadomości, że Amazon, który kupił MGM i posiada tym samym prawa autorskie do “Rodziny Addamsów”, ma połączyć siły z Netfliksem, by rozbujać to uniwersum. Pojawiły się przymiarki do serialu o wujku Festerze, którego w serialu zagrał Fred Armisen. Rzeczony wujaszek pojawił się w siódmym odcinku “Wednesday”, po czym wyruszył zająć się swoją “pracą” w Bostonie – czy to właśnie na owej “pracy” skupi się fabuła? Możemy tylko gdybać, bo konkretów wciąż brak.

Najciekawsze serialowe premiery 2024 roku. Na które nowości i powroty warto zwrócić szczególną uwagę?

Zagraniczne media sugerują też, że to wzrost popularności Jenny Ortegi, aktorki kreującej postać Wednesday, miał skłonić Netfliksa do serialowej ekspansji – chcą ponoć spieniężyć sukces serialu w nieco tańszy sposób. Jej gaża będzie bowiem stale rosnąć, zatem skupienie się na pobocznych bohaterach wydaje się być cwanym posunięciem. Na ile rozsądnym? Czas pokaże.

“Wednesday” – w 2. sezonie zobaczymy więcej rodziny Addamsów

Prace nad 2. sezonem “Wednesday”, a ekipa ma wejść na plan w kwietniu 2024 roku. Zdjęcia nie będą jednak kręcone w Rumunii, a Irlandii i wiemy też, że akcja serialu wyjdzie poza Akademię Nevermore w stopniu znacznie większym, niż miało to miejsce w poprzedniej odsłonie. Zdradziła to kostiumografka, Colleen Atwood.

W 2. sezonie (Catherine-Zeta Jones) będzie miała wiele stylizacji, więc naprawdę fajnie będzie zobaczyć, co Morticia robi, gdy odstawi suknię na rzecz domowych kreacji – stwierdziła (za: Serialowa).

Wiemy też, że scenarzyści odstawili na bok wątki dotyczące miłosnych perypetii głównej bohaterki (głównie za sprawą skandalu z udziałem Percy’ego Hynesa White’a i wyrzuceniem go z obsady). Przewidywana data premiery 2. sezonu “Wednesday” nie jest obecnie znana, ale do debiutu raczej nie dojdzie przed 2025 rokiem.

Sonda
Podoba Ci się serial „Wednesday”?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4