Waldemar z Rolnik szuka żony

i

Autor: kadr z programu "Rolnik szuka żony"| źródło: VOD TVP

Rolnik szuka żony

Waldemar z „Rolnik szuka żony” skomentował wymownie swoją partnerkę. „To jest dla mnie historia”

2023-12-19 10:28

Uczestnicy "Rolnik szuka żony 10" nie przestają zaskakiwać. Na światło dzienne, wychodzą ciągle nowe informacje i konflikty. Waldemar postanowił wymownie skomentować to, co obecnie dzieje się w jego życiu. Mówiąc o partnerce z programu, wystosował również pewien apel do swoich obserwatorów...

Finał "Rolnik szuka żony 10" dostarczył widzom wielu wrażeń i emocji. Na jaw wyszły konflikty i trzymane w sobie, niewyjaśnione sytuacje. Uczestnicy rolniczego show nie dają o sobie zapomnieć i co chwilę zaskakują swoich fanów. Tym razem, swoje "pięć minut" zaczął Waldemar, który jest zdecydowanie, jedną z najbardziej charakterystycznych postaci 10. edycji "Rolnik szuka żony". Rolnik skomentował wymownie swoją partnerkę z programu i nazwał ją "historią". Jaki apel wystosował do swoich obserwatorów?

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota brylują w telewizji. Wspomnieli o zaręczynach! Co już wiadomo?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" skomentował swoją partnerkę

Waldemar gościł w swoim gospodarstwie trzy kandydatki - Ewę, Dorotę i Annę. W finale, Waldek i Ewa byli do siebie wrogo nastawieni, a o ich dyskusji było głośno po burzliwym finale serii. Waldemar postanowił rozwinąć swój związek z Dorotą i para planuje już wspólna przyszłość. Rolnik, chętnie wypowiadał się jednak o swojej byłej partnerce - Ewie. Niestety, nie były to miłe słowa. Na swoim Instagramie zorganizował specjalną sesję "pytań i odpowiedzi" i nie szczędził słów na byłą partnerkę, której dotyczyła spora część pytań.

Rolnik nagrał specjalne oświadczenie, w którym podsumował swoją sesję "Q&A". Wystosował również apel, by internauci nie wspominali już jego przeszłości z Ewą. "Chciałem też również zaapelować o to, bo większość pytań dotyczyła mojej relacji z Ewą, wydaje mi się, że w dosyć wyczerpujący sposób powiedziałem to, co chciałem powiedzieć, dopowiedzieć, co nie zostało pokazane w telewizji. To od siebie ja potrzebowałem to zrobić i cieszę się, że z Wami mogłem się swoimi przemyśleniami na ten temat podzielić. Przy kolejnej możliwości, jeśli kiedyś sobie zrobimy jakieś Q&A mam taką prośbę. Już nie pytajcie o to; jak coś, to możemy sobie o czymś innym bardziej przyjemnym porozmawiać, bo to jest dla mnie historia, przeszłość i już tam nie chce do tego więcej wracać: temat uważam za wyczerpany (...)" - wyjaśnił Waldemar.

Tego nie było w „Rolnik szuka żony”. Anna ujawniła, w jaki sposób została poniżona przez Waldemara

"Rolnik szuka żony" jest emitowany od 2014 roku, a prowadzącą program jest Marta Manowska. Program cieszy się sporą popularnością. Produkcja ogłosiła właśnie nabór do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony 11". Program zbliżył do siebie wiele par, które dzisiaj, tworzą piękne i szczęśliwe rodziny. Przed fanami, specjalny, świąteczny odcinek programu, który zostanie wyemitowany 25 grudnia 2023 roku.

Co ukrywa Waldemar z "Rolnik szuka żony"? Na jaw wychodzą nowe rewelacje!