Waldemar z Rolnik szuka żony

i

Autor: kadr z programu "Rolnik szuka żony"| źródło: VOD TVP

Rolnik szuka żony

Skandal w "Rolnik szuka żony". Waldemar wyciągnął to przy wszystkich

2023-12-11 11:34

Widzowie "Rolnik szuka żony 10" są już po wielkim finale. O specjalne "atrakcje" zadbał jeden z uczestników - Waldemar. Rolnik jest jedną z najbardziej ekscytujących postaci 10. edycji programu. Z jego ust padło wiele nieprzyjemnych słów i wyznań.

Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony" odbył się w niedzielę 10 grudnia. Tym razem, nie zabrakło emocji, łez i... wzajemnych oskarżeń. Waldemar postanowił raz jeszcze zaskoczyć widzów i nie miał zamiaru hamować się w ostatnim odcinku programu. Widzowie byli niemal pewni, że Waldemar, w wielkim finale wybierze jednak Ewę. Podczas ostatniego odcinka, Ewa i Waldemar przekrzykiwali swoje wzajemne żale i pretensje. Uczestniczka była bliska płaczu, bo nie spodziewała się takiej reakcji jej wybranka.

Ewa z "Rolnik szuka żony" rozkręca karierę muzyczną. Ceny biletów na jej koncert zaskakują!

Waldemar z "Rolnik szuka żony 10" nie hamował się w wielkim finale

W relacjach Ewy i Waldemara, trudno doszukiwać się gorącego uczucia - chyba, że tego przepełnionego żalem i złością. Ich problemy pojawiły się jeszcze przed emisją ostatniego odcinka. Rolnik zaczął już od samego wejścia do studia, gdzie nagrywano finał 10. edycji "Rolnik szuka żony". "Nie było nic dobrze między nami po nagraniach. Było względnie, spodziewałem się czegoś innego. Ewa się zablokowała" - powiedział Waldemar. Ewa odpowiedziała mu na to oschle - "Życie to nie film".

Całą napiętą atmosferę, próbowała ratować gospodyni programu - Marta Manowska. "Porozmawiajcie ze sobą tak nieatakująco" - mówiła. Waldemar postanowił się otworzyć i powiedzieć wszystko, co mu leżało na sercu - "Uświadomiłem sobie, że dla mnie jest za wrażliwa. Ja coś poczułem, szkoda, że potrafiłaś mi się tym samym odwzajemnić!" - wyciągnął Ewie. Ewa nie kryła swojego zdziwienia i starała się powstrzymywać łzy. Nie sądziła, że Waldemar uważał, że w ich relacji nie było żadnego uczucia i czułości.

Ewa rozstała się z Waldemarem z "Rolnik szuka żony"

Kandydatka Waldemara wyjaśniła, że nie czuła się najlepiej w towarzystwie rodziców rolnika, ponieważ doskonale wiedziała, że nie chcą jej zaakceptować. Ewa namawiała Waldemara, by ten porozmawiał ze swoimi rodzicami, ponieważ uważała, że to wzmocni ich relacje. Kobieta stwierdziła, że nie chce być ograniczana i w swoim domu chciałaby czuć się swobodnie.

To Ewa podjęła decyzję o rozstaniu, a gdy poinformowała o tym Waldemara - ten wyszedł bez słowa. Ewa była tym faktem mocno rozżalona. "Poszedłem na tę ładną otoczkę, nie przemyślałem wszystkich argumentów" - powiedział rolnik, gdy wręczał Ewie pożegnalny prezent. Kobieta nie wytrzymała i wyszła ze studia prawie płacząc.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" jest z Dorotą

Gdy sytuacja była tak napięta, że prawie sięgała zenitu - okazało się, że Waldemar znalazł jednak miłość w programie. Jego wybranką wcale nie była Ewa, a Dorota! Kobieta postanowiła dać rolnikowi drugą szansę - "Jest fajnie, sympatycznie i na luzie. Wspieram go" - oznajmiła Dorota. Waldemar skomentował jego stosunek do wybranki - "Jej zależy na tym związku, ma w sobie więcej empatii i zaangażowania. Jesteśmy parą. To był uczuciowy rollercoaster, ale jestem szczęśliwy" - powiedział.

"Rolnik szuka żony" to polski program, który powstał na podstawie "Farmer Wants a Wife". Program emitowany jest od 2014 roku w TVP1. Od samego początku programu, jego prowadzącą jest Marta Manowska.

Ewa pogoniła Waldemara? Wygadali się sąsiedzi!