Rolnik szuka żony 10

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony 11

"Rolnik szuka żony 11" - kiedy następna edycja? Jest decyzja TVP

2023-12-12 12:57

"Rolnik szuka żony" ma za sobą finałowy odcinek 10. edycji. Fani programu nie wyobrażają sobie, jakby program miał się skończyć i z niecierpliwością czekają na kolejną edycję. Czy po ostatnich kontrowersjach można liczyć na 11. sezon? TVP podjęło decyzję.

Spis treści

  1. "Rolnik szuka żony 11" - kiedy nowa edycja programu?

"Rolnik szuka żony" przypadł do gustu wielu telewidzom. Program jest emitowany od 2014 roku, a widzowie śledzą miłosne perypetie uczestników, pod czujnym okiem gospodyni - Marty Manowskiej. Program zbliżył do siebie już wiele par, a niektóre z nich doczekały się nawet potomstwa. Przykładem szczęśliwej rodziny, która poznała się w "Rolnik szuka żony" - jest rodzina Bardowskich. Anna i Grzegorz poznali się w 2. edycji programu.

Widzowie mieli okazję oglądać w niedzielę 10 grudnia 2023 roku - wielki finał 10. edycji "Rolnik szuka żony". Producenci programu przewidzieli dla fanów niespodziankę, w postaci świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony", który ukaże się 25 grudnia 2023 roku o godzinie 20:20 w TVP. Czy będzie kolejna, 11. edycja "Rolnik szuka żony"? Jest decyzja TVP.

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota brylują w telewizji. Wspomnieli o zaręczynach! Co już wiadomo?

"Rolnik szuka żony 11" - kiedy nowa edycja programu?

Wielu fanów programu "Rolnik szuka żony" zastanawia się, czy w ogóle dojdzie do 11. edycji. Póki co, Marta Manowska nie zapraszała chętnych do wysyłania zgłoszeń. "Kolejna, 10 już edycja #Rolnikszukażony za nami. Dziękujemy, że spędziliście z nami te wspaniałe 12 tygodni. Dziękujemy, za to, że było was tak dużo i za to, że byliście tak wspaniałą (choć wymagającą) publicznością. Za zaangażowanie, za komentarze, za lajki. I do zobaczenia niebawem!" - czytamy na Facebooku "Rolnik szuka żony".

Wszystko wskazuje więc na to, że "Rolnik szuka żony 11" się odbędzie, a pierwsze wizytówki uczestników, zobaczymy w okolicach świąt wielkanocnych - tak, jak to było zazwyczaj. Na instagramowym profilu "Rolnik szuka żony" opublikowano również link do formularza zgłoszeniowego. "Rolnik szuka żony 10" dostarczył widzom wielu emocji oraz nietuzinkowych uczestników programu. W finale 10. edycji programu nie zabrakło łez i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jaki będzie "Rolnik szuka żony 11"? Tego dowiemy się wkrótce!

"Rolnik szuka żony" to jeden z najbardziej popularnych programów w TVP. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku. Nieprzerwanie od pierwszego odcinka, gospodynią programu jest Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony". Nicola "zgasiła" Darka jednym nagraniem! Pokazała, że potrafi donieść szklankę z herbatą do stołu

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony kwitnie w ciąży. Zdradziła płeć dziecka i termin porodu!