waldemar rolnik

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Tego nie było w „Rolnik szuka żony”. Anna ujawniła, w jaki sposób została poniżona przez Waldemara

2023-12-14 9:58

Widzowie i uczestnicy "Rolnik szuka żony" są już po emocjonalnym i burzliwym finale 10. edycji programu. Waldemar to zdecydowanie jedna, z najbardziej barwnych postaci tej edycji. Jego kandydatka - Anna, postanowiła przerwać milczenie i wyjawiła całą prawdę na temat rolnika. Tego, nie pokazali w emitowanych odcinkach!

Finał "Rolnik szuka żony 10" wzbudził ogromne emocje nie tylko wśród uczestników, ale również wśród fanów programu. W finale okazało się, że związek Dariusza i Nicoli oraz Artura i Sary - nie przetrwał. W trakcie emisji ostatniego odcinka, widzowie byli świadkami napiętej wymiany zdań, między Waldemarem, a Ewą. Waldemar związał się z Dorotą, co do której ma już poważne plany. Anna w trakcie programu, z hukiem opuściła gospodarstwo Waldemara. Kandydatka nie pojawiła się również w wielkim finale. Teraz, zdecydowała się wyjawić, co było prawdziwym powodem jej odejścia i nie pojawienia się w finale 10. edycji "Rolnik szuka żony". Anna komentuje, że "Żałuję, że telewizja nie pokazała całej prawdy".

Dariusz z „Rolnik szuka żony” ostro o Tomaszu z poprzedniej edycji. „Nie ośmieszaj się”

Anna z "Rolnik szuka żony" wyjawiła całą prawdę o Waldemarze

Widzowie zapamiętali Annę jako oschłą i posiadającą mało "klasy" kobietę. Okazuje się, że wszystko co zrobiła Ania - miało drugie dno. Kandydatka Waldemara, opuściła jego gospodarstwo jako pierwsza. W emocjach, niemal z niego uciekła, nie żegnając reszty kandydatek i nie przyjmując prezentu pożegnalnego od gospodarza. Cała ta burzliwa sytuacja miała jednak inne podłoże, którego widzowie "Rolnik szuka żony" nie mieli okazji zobaczyć.

Anna zdecydowała się przerwać milczenie i wyjawić całą prawdę. Kobieta skomentowała finał słowami: "Poniżyła się Dorotka, nie ja. Inteligentna Ewa, owszem, zrobiła z siebie potulną i kochaną uczestniczkę... Ja nie byłam na finale, bo byłam po operacji" - wyznała. Podkreśliła również, co najbardziej zabolało ją podczas spotkania z Waldemarem. "Nie będę się żegnać z takimi uczestniczkami i żałuję, że tv nie pokazała całej prawdy, jaka była, że Waldek nazwał mnie starą i że nie mogę już mieć dzieci, jak mnie poniżył, tak samo jak Ewę" - wyjawiła rozżalona Anna. Waldemar nie przestaje szokować swoją osobą i specyficznym usposobieniem. Co jeszcze "wycieknie" z gospodarstwa rolnika? Fani muszą dokładnie prześledzić jego poczynania.

"Rolnik szuka żony". Waldemar i Dorota brylują w telewizji. Wspomnieli o zaręczynach! Co już wiadomo?

Anna Rolnik szuka żony

i

Autor: screen z programu "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony" to cieszący się popularnością program, którego pierwszy odcinek, wyemitowano w 2014 roku. Od początku istnienia show, jego prowadzącą jest Marta Manowska, która pomaga rolnikom przejść, przez miłosne trudy i perypetie w rolniczym show.

Anna z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży? Nowe zdjęcia nie uciszą plotek

Skandal w Rolnik szuka żony: Waldek wyciągnął to przy wszystkich!