Rolnik szuka żony

Waldemar z "Rolnik szuka żony" rozstaje się z Dorotą? To już oficjalne

2024-04-29 9:28

Od dłuższego czasu internauci spekulują, czy Waldemar z "Rolnik szuka żony" dalej jest z Dorotą. Najpierw pojawiały się wymowne zdjęcia i cytaty, ale teraz Waldek stracił cierpliwość i postanowił to wszystko skomentować.

Waldemar Gilas to jeden z najbardziej charakterystycznych i "skandalicznych" uczestników "Rolnik szuka żony 10". W finale programu pokazał się z Dorotą, którą wcześniej pożegnał ze swojego gospodarstwa. Ta jednak dała mu szansę i wszystko wskazywało na to, że czeka ich długa, wspólna przyszłość. Waldek i Dorota są ze sobą ponad pół roku. Fani zaczęli podejrzewać, że Waldek i Dorota nie są już razem. Waldemar przerwał milczenie i wyjaśnił w końcu, jak jest naprawdę.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" skomentował rzekome rozstanie z Dorotą

Od jakiegoś czasu w internecie krążą zdjęcia Waldemara, ale obok niego nie ma wcale Doroty. Internauci i fani zaczęli spekulować, że Waldemar od dawna spotyka się już z inną kobietą, a Dorota to już przeszłość. Waldemar postanowił zabrać głos w tej sprawie i raz na zawsze zdementować plotki. "Ze mną i Dorotką jest wszystko ok jak trzeba. A przepraszam, to jest jakiś klucz przy publikowaniu wspólnych treści? Wstawiamy kiedy i co chcemy. (…) Nigdy nie robiłem niczego pod publikę, choć nadal mi się to zarzuca. (…) Mi nie zależy na liczbach obserwatorów, ludzie przychodzą i odchodzą. (…) Zarzuca mi Pani jakieś postowe ustawki celem nabicia obserwatorów?! Gdyby tak było, to by dochodzili, jak grzyby po deszczu, a tak jak widać się nie dzieje i nie jest to mój cel – nabijanie obserwatorów!” - przekazał na Instagramie Waldemar. Wszystko wskazuje na to, że para dalej rozwija swoją relację i nadal planuje wspólną przyszłość.

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podjęli ważną decyzję. Co dalej z ich związkiem?

Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony się rozstali?! W sieci pojawił się wpis