Waldemar i Dorota Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

ważna decyzja

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podjęli ważną decyzję. Co dalej z ich związkiem?

2023-12-20 11:04

Waldemar związał się z Dorotą po burzliwym finale "Rolnik szuka żony 10", w którym dość emocjonalnie dyskutował z Ewą. Teraz opowiedział, jak układa sobie życie z Dorotą i jakie ważne decyzje już podjęli. Co konkretnie zaplanowała para z rolniczego show?

Fani programu "Rolnik szuka żony" nie mogli narzekać na dostarczone przez uczestników show emocje i wrażenia. Każdy odcinek programu był żywo komentowany przez internautów i nie zabrakło również krytyki oraz hejtu. Waldemar był jedną z popularniejszych postaci 10. edycji "Rolnik szuka żony". Wszystkie perypetie rolnika, doprowadziły ostatecznie do jego związku z Dorotą. Para snuje już konkretne plany na przyszłość i postanowiła się nimi podzielić otwarcie. Jakie ważne decyzje zapadły w ich życiu?

Ujawniono nieznane nagrania z "Rolnik szuka żony". Tego nie będzie w TV!

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" w obliczu poważnej decyzji

Waldemar Gilas podsumował swój udział w programie słowami - "To był uczuciowy rollercoaster. Mimo wszystkich perturbacji w trakcie nagrywania programu, zwłaszcza uczuciowych, jestem zadowolony, że wziąłem udział w programie. Teraz mogę już zdradzić, że znalazłem miłość i jesteśmy na dobrej drodze, żeby tę naszą relację rozwijać". Jego relacja z Ewą, która skończyła się niemal tak szybko, jak się zaczęła, dla Waldemara jest już historią i nie zamierza do tego wracać.

Rolnik ma nadzieję, że ułoży sobie życie z Dorotą ze Szczecina, która była jedną z jego kandydatek w "Rolnik szuka żony". "Jestem wdzięczny Dorotce, że dała mi szansę i jestem szczęśliwy. Po to poszedłem do programu, żeby znaleźć miłość. Dorotka to jest jedyny najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Cieszę się, że jesteśmy razem" - wyznał Waldek w jednym z wywiadów dla "Faktu". Waldemar i Dorota bardzo poważnie podchodzą do wspólnej przyszłości. "Planujemy razem spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra, później jakiś krótki wyjazd zimowy na ferie z naszymi synami. W najbliższych miesiącach chciałbym zamieszkać z Dorotką, żebyśmy mogli jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie. Cieszę się, że Dorotka chce ze mną tworzyć gospodarstwo i nasz mały wiejski świat" - wyznał Waldemar. Wszystko wskazuje na to, że para prawdopodobnie podjęła już decyzję o wspólnym zamieszkaniu, a ich miłość kwitnie. Fani muszą jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na rozwinięcie sytuacji.

Anna i Jakub z „Rolnik szuka żony” mieszkają razem! To kolejny, ważny krok

"Rolnik szuka żony" to cieszący się popularnością program, w którym rolnicy poszukują swojej drugiej połówki i prawdziwej miłości. Pierwszy odcinek wyemitowano w 2014 roku, a od samego początku, prowadzącą programu jest Marta Manowska. Przed widzami specjalny, świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", który ukaże się już 25 grudnia.

Co ukrywa Waldemar z "Rolnik szuka żony"? Na jaw wychodzą nowe rewelacje!