Rolnik szuka żony

Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" się rozstali? W sieci pojawił się wpis

2024-04-17 9:00

Waldemar zasłynął w programie "Rolnik szuka żony" z burzliwego finału i kontrowersyjnego podejścia do kobiet. Fani byli w szoku, gdy okazało się, że związał się z Dorotą. Całkiem niedawno było pewne, że para planuje wspólną przyszłość. W sieci zawrzało po Instagramowym wpisie Doroty. Czy Waldemar i Dorota nie są już razem?

Waldemar Gilas zapisał się w historii "Rolnik szuka żony" jako jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci. W finale programu pokazał się z Dorotą, którą wcześniej pożegnał ze swojego gospodarstwa. Ta jednak dała mu szansę i wszystko wskazywało na to, że czeka ich długa, wspólna przyszłość. Waldek i Dorota są ze sobą ponad pół roku. Na Istagramie pojawił się niepokojący wpis. Fani zaczęli podejrzewać, że Waldek i Dorota nie są już razem.

Widzowie ostro o "Rolnik szuka żony". "Z tej mąki chleba nie będzie"

Waldemar rozstał się z Dorotą?

Widzowie "Rolnik szuka żony" nie wróżyli Waldkowi i Dorocie zbyt długiego i udanego związku. Na Instagramie Doroty pojawił się niepokojący wpis. Czy to oznacza, że para się rozstała? "Pozwól ludziom gadać, szemrać i krytykować. To, co mówią lub myślą, nie ma z tobą nic wspólnego. Zachowaj dystans. Masz prawo być sobą bez względu na sytuację. Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka" - napisała na Instagramie. Ku zdziwieniu fanów, owy wpis polubiła również Ewa, była partnerka Waldemara, którą zostawił właśnie dla Doroty. Czy to oznacza, że w kryzysie połączyły siły? Waldemar nie zabrał jeszcze głosu w tej sprawie, a więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość. Jedno jest pewne, ktoś skrzywdził i zalazł za skórę Dorocie. "Już szykuję pokój dla mojego syna i syna Dorotki. Wymieniam meble i urządzam. Dorotka przeprowadzi się do mnie po 20 czerwca. Takie mamy plany, mam nadzieję, że nie ulegną one zmianie" - mówił całkiem niedawno Waldek w rozmowie z "Faktem". Co wydarzy się dalej? Czy te "plany" są już nieaktualne?

Skandal w Rolnik szuka żony: Waldek wyciągnął to przy wszystkich!