Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podjęli życiową decyzję. To kolejny krok

2024-01-25 11:11

Waldemar i Dorota to zdecydowanie najgłośniejsza para 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Wiadomo już, że para myśli nad zaręczynami i wspólną przyszłością, ale tym razem zdecydowali się na kolejny, wielki krok w ich związku. Ich relacja wejdzie na wyższy poziom.

Widzowie poznali Waldemara chyba z każdej możliwej strony. Nie raz i nie dwa, oberwało mu się właśnie od miłośników programu „Rolnik szuka żony”. Waldemar i Dorota patrzą na swój związek bardzo poważnie. Planują już wspólną przyszłość i założenie rodziny. Zanim jednak dojdzie do zaręczyn, zakochani zdecydowali się podjąć bardzo ważną i istotną decyzję. To kolejny krok w ich związku.

Waldemar z „Rolnik szuka żony” skomentował wymownie swoją partnerkę. „To jest dla mnie historia”

Dorota i Waldemar kierują swój związek do przodu

Wiadomo już, że Waldemar i Dorota mają dzieci z poprzednich związków. Waldemar ma 7-letniego syna, a dziecko Doroty jest w podobnym wieku. Para jest niezwykle szczęśliwa, że ich dzieci znalazły wspólną więź i zawiązały przyjacielskie relacje. Nie tak dawno, zakochani wraz z dziećmi wybrali się na ferie w góry. Waldemar i Dorota ciągle „docierają się” i często rozmawiają o swoich potrzebach oraz związku. „Wspieramy się, pomagamy sobie, uzupełniamy o swoje doświadczenie. [...] My też bardzo o to dbamy, by czuli się w tym modelu rodziny bardzo komfortowo. Żaden z rodziców nie faworyzuje swojego dziecka, gdy jesteśmy w czwórkę, staramy się zawsze znaleźć złoty środek, by rozwiązać ewentualną sporną sytuację. Funkcjonowanie w rodzinie patchworkowej wymaga od nas wszystkich wzajemnego zrozumienia, poszanowania, wsparcia w trudnych sytuacjach „ - wyjawił dla „Plotka” Waldemar.

Para postanowiła razem zamieszkać: „Ten temat cały czas poruszamy i przewidujemy, że nastąpi to w ciągu pierwszego półrocza tego roku” - zdradził Waldek. Nie wykluczone, że ten ważny dla nich krok, przyczyni się również do powiększenia rodziny. Rolnik nie ukrywa tego, że razem z Dorotą marzą o kolejnym dziecku. Para chciałaby mieć córkę.

Waldemar i Dorota z „Rolnik szuka żony” podjęli ważną decyzję. Co dalej z ich związkiem?

Co ukrywa Waldemar z "Rolnik szuka żony"? Na jaw wychodzą nowe rewelacje!

"Rolnik szuka żony" jest emitowany od 2014 roku, a prowadzącą program jest Marta Manowska. Program cieszy się sporą popularnością. Produkcja ogłosiła właśnie nabór do kolejnej edycji "Rolnik szuka żony 11". Program zbliżył do siebie wiele par, które dzisiaj, tworzą piękne i szczęśliwe rodziny.