Twoja twarz brzmi znajomo 2022 - uczestnicy. Kto wystąpi w 16. edycji programu?

2022-03-04 9:35 Leon Pietrzak
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Autor: materiał prasowy

Kto wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo 2022? Jeden z najpopularniejszych muzycznych formatów wraca z nowym sezonem. To już 16. edycja programu, który bije rekordy oglądalności na Polsacie. Twórcy ogłosili pierwszych uczestników, których będziemy mogli podziwiać już wiosną w telewizji.

Kto wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo 2022? Muzyczne show wraca do ramówki Polsatu na wiosnę. To już 16. edycja programu, który w każdym sezonie przyciąga przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek zadebiutował w 2014 roku i od tamtej pory cieszy się niesłabnącą popularnością wsród polskich widzów. W każdej edycji możemy oglądać niesamowite metamorfozy polskich gwiazd, które muszą zmierzyć się z wyzwaniem przeistoczenia się w największe ikony ze świata muzyki. Kto wystąpi w kolejnej części Twoja twarz brzmi znajomo? Odpowiadamy!

Twoja twarz brzmi znajomo 2022 - uczestnicy

Telewizja Polsat ogłosiła pierwszych uczestników, którzy pojawią się w 16. edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Pierwszą ogłoszoną była modelka Karolina Pisarek, którą wszyscy widzowie mogą kojarzyć z okładek popularnych magazynów. W muzycznym show wystąpi również Anna Jurksztowicz - wokalistka, która wygrała Festiwal w Opolu w 1985 roku oraz Viki Gabor, która wygrała Eurowizję Junior piosenką "Superhero" i będzie najmłodszą uczestniczką programu. W nadchodzącej edycji pojawi się również zagraniczna gwiazda - Danzel. Poniżej pełna lista ogłoszonych nazwisk:

Twoja Twarz brzmi znajomo - kto zwyciężył w poprzednich edycjach?

Program rozrywkowy cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, że doczekał się aż 15. edycji. Cały format opiera się na hiszpańskiej licencji Your Face Sounds Familiar, którą w 2014 roku wykupiła telewizja Polsat. Przez lata program doczekał się wielu zwycięzców, a byli nimi: Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terazzino, Bartłomiej Kasprzykowski, Aleksandra Szwed, Maria Tyszkiewicz, Kasia Popowska, Kacper Kuszewski, Filip Lato, Mateusz Ziółko, Kazimierz Mazur, Adam Strycharczuk, Paweł 'Czadoman' Dudek, Lesław Żurek i Robert Janowski. Kto dołączy do grona tych osób? Przekonamy się już wiosną!

Sonda
Będziesz oglądać nową edycję Twoja twarz brzmi znajomo?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2021 - owacje na stojąco dla Roberta Janowskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE