Karolina Pisarek - wiek, wzrost, waga, chłopak, zarobki, TikTok. Kim jest Karolina Pisarek?

2020-05-27 15:57 RW
Karolina Pisarek - wiek, wzrost, waga, chłopak, zarobki, TikTok. Kim jest Karolina Pisarek?
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Karolina Pisarek - wiek, wzrost, waga, chłopak, zarobki, TikTok. Kim jest Karolina Pisarek?

Karolina Pisarek, to jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Czym dokładnie zajmuje się piękna dziewczyna, którą mogliśmy oglądać w drugim sezonie Ameryka Express? Ile ma wzrostu i kim jest jej chłopak? Przekonajcie się już teraz i poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Karolina Pisarek - kim jest?
  2. Karolina Pisarek - wiek
  3. Karolina Pisarek - wzrost
  4. Karolina Pisarek - waga
  5. Karolina Pisarek - chłopak, związek
  6. Karolina Pisarek - zarobki
  7. Karolina Pisarek - TikTok, Instagram

Karolina Pisarek - wiek, wzrost, waga, chłopak, zarobki, TikTok. Zastanawiacie się, kim jest Karolina Pisarek? Ameryka Express, to program, który dał modelce jeszcze większą popularność. Dotarła ona do finału, w którym zmierzyła się z braćmi Collins, a także Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką. Karolina Pisarek w drugim sezonie popularnego programu wzięła udział ze swoją przyjaciółką Martą Gajewską-Komorowską. Karolina Pisarek od zawsze uwielbiała uprawiać sport. Niegdyś grała w siatkówkę, ale pasją była również koszykówka. 

Karolina Pisarek - kim jest?

Kim jest Karolina Pisarek? Modelka urodziła się w Szczecinku a na ekranach telewizorów zadebiutowała za sprawą Top Model. Karolina, to finalistka 5. edycji tego programu. Nie zdobyła głównej nagrody, zajęła 2. miejsce, ale mimo to oglądać można ją było na okładkach popularnych magazynów. ma starszą siostrę. W 2015 roku  drzwi do kariery modelingu otworzyły się bardzo szeroko. Karolina Pisarek w 2018 i 2019 roku znalazła się w zestawieniu najpiękniejszych twarzy świata wg TC Candler i Independent Critics.

Karolina Pisarek - wiek

Ile lat ma Karolina Pisarek? Wiek modelki nie jest żadną tajemnicą. Urodziła się 16 sierpnia 1997 roku. Oznacza to, że w 2020 roku obchodzić będzie 23. urodziny.

Karolina Pisarek - wzrost

Ile wzrostu ma Karolina Pisarek? Modelka nie należy do najwyższych, ale nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu międzynarodowej sławy. Polka ma 170 centymetrów wzrostu.

Karolina Pisarek - waga

Wiek Karoliny Pisarek został ujawniony, tylko przy okazji jej udziału w programie Top Model. Wówczas ważyła 51 kilogramów, ale raczej na pewno jej waga oscyluje właśnie w tych granicach.

Karolina Pisarek - chłopak, związek

Karolina Pisarek pod koniec 2019 roku rozstała się z Danielem Kenji Matsunagą, który pochodzi z Brazylii. Z modelem żyła w związku na odległość. Obecnie modelka jest w związku, również z Brazylijczykiem, Jaime Camarą. To 39-letni kierowca wyścigowy, który w przeszłości brał udział w wyścigach IndyCar.

Karolina Pisarek - zarobki

Zarobki Karoliny Pisarek nie są dokładnie znane. Można się jednak domyślać, że jest to całkiem pokaźna suma. W 2019 roku media w Polsce donosiły, że modelka ma już na swoim koncie milion złotych. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Karolina Pisarek - TikTok, Instagram

Karolina Pisarek na Instagramie ma ponad 841 tysięcy obserwujących. Sama obserwuje blisko 1400 osób, w tym m.in. Krzysztofa Ibisza, Patrycję Markowską, Smolastego, czy Roksanę Węgiel. Modelka prowadzi także swoje konto na TikToku. Od 8 lipca 2019 roku, czyli momentu dodania pierwszego wideo, zebrała ponad 133 tysiące obserwujących. Jej ostatnie do tej pory nagranie to:

Najnowsze