Ania Rusowicz - wiek, wzrost, zespół, piosenki, rodzice, mąż, Instagram

2022-08-19 13:56
Ania Rusowicz
Autor: WBF Ania Rusowicz

Kim jest Ania Rusowicz? To wokalistka, która od 2011 roku kontynuuje karierę solową. Co ciekawe, to właśnie ona nagrała piosenkę do popularnego filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Co musicie jeszcze o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o Ani Rusowicz, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Ania Rusowicz - wiek
  2. Ania Rusowicz - wzrost
  3. Ania Rusowicz - zespół
  4. Ania Rusowicz - piosenki
  5. Ania Rusowicz - rodzice
  6. Ania Rusowicz - mąż
  7. Ania Rusowicz - Instagram

Ania Rusowicz - kim jest? Co robi? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto właśnie usłyszał lub zobaczył Anię w telewizji. Ania Rusowicz to polska wokalistka, która dorastała w Dzierzgoniu, a potem w Bydgoszczy. Studiowała farmację, a także psychologię, jednak farmacji nigdy nie ukończyła. Jest czterokrotną laureatką nagrody Fryderyka oraz Superjedynki. W 2006 roku brała udział z zespołem Dezire w koncercie Piosenka dla Europy 2006. Wydarzenie było krajowymi eliminacjami do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji. Ania i jej zespół z piosenką Good Girl zajęli czwarte miejsce. W 2015 roku wystąpiła na Przystanku Woodstok.

Ania Rusowicz nagrała także piosenki, które pojawiły się w kinowych ekranizacjach. Mowa o kawałku W co mam wierzyć, który usłyszeć można w filmie Sztuka kochania Historia Michaliny Wisłockiej. Ponadto w 2019 roku razem ze Sławkiem Uniatowskim nagrali numer Szukaj mnie, do komedii Miszmasz czyli Kogel Mogel 3. Kawałek Szukaj mnie w oryginale zaśpiewała Edyta Geppert. Mogliśmy go usłyszeć w pierwszej części Kogla Mogla. Co jeszcze musicie wiedzieć o Ani Rusowicz?

Ania Rusowicz - wiek

Ile lat ma Ania Rusowicz? Piosenkarka urodziła się 28 marca 1983 roku. Z obliczeń wynika, że w 2020 roku skończyła 37 lat.

Ania Rusowicz - wzrost

Jakiego wzrostu jest Ania Rusowicz? To ciekawi wiele osób, jednak w sieci nie znajdujemy odpowiedzi na to pytanie.

Ania Rusowicz - zespół

Ania Rusowicz w latach 2005-2007 była wokalistką zespołu Dezire, z którym wydała płytę Pięć smaków. Następnie w latach 2009-2011 śpiewała w zespole IKA, który założyła razem z Hubertem Gasiulem. Ania od 2011 roku jest artystką solową.

Ania Rusowicz - piosenki

Ania Rusowicz ma sporo piosenek na swoim koncie. Wszystkie można znaleźć na YouTube. Jej najbardziej popularnym kawałkiem jest numer z komedii Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - Szukaj mnie. Internauci zachwycają się także jej starym kawałkiem Ślepa Miłość, który miał premierę w 2011 roku.

Ania Rusowicz - rodzice

Ania Rusowicz urodziła się w muzycznej rodzinie. Piosenkarka jest córką Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy (właściwie Kędziory). Kiedy miała siedem lat, jej mama zginęła w wypadku samochodowym. Po smutnym wydarzeniu jej ojciec zamieszkał z 13-letnim synem Bartłomiejem, a Anię wychowywała siostra jej mamy. Wokalistka w dorosłym życiu przyjęła nazwisko matki, rezygnując z nazwiska Kędziora po swoim ojcu.

Ania Rusowicz - mąż

Czy Ania Rusowicz ma męża? Tak, serce wokalistki jest zajęte od dawna. Mężem Ani jest Hubert Gasiul, z którym dawniej wokalistka założyła zespół IKA. Małżeństwo ma syna Tytusa, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Ania Rusowicz - Instagram

Czy Ania Rusowicz ma Instagram? Tak, wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych. W popularnej apce, znajdziecie ją pod nazwą @ania_rusowicz_official gdzie obserwuje ją ponad 13,8 tys. followersów!

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze