Anna Jurksztowicz

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Anna Jurksztowicz - wiek, mąż, piosenki, Instagram. Co wiemy o artystce?

2022-03-04 15:21

Jej piosenki na stałe zapisały się na kartach historii polskiej muzyki. Anna Jurksztowicz to utalentowana wokalistka, która wciąż jest aktywna na rynku muzycznym. Specjalnie dla was przygotowaliśmy garść najważniejszych informacji o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Anna Jurksztowicz - wiek, mąż, piosenki, Instagram: oto informacje, które najbardziej interesują polskich internautów. Wokalistka jest aktywna na rynku muzycznym właściwie od lat siedemdziesiątych, jednak prawdziwy wielki sukces przyszedł dekadę później. Od tamtej chwili artystka wydawała już hit za hitem. Każda kolejna piosenka tylko ugruntowywała jej pozycję w show-biznesie. Zdecydowanie największym hitem w repertuarze Anny Jurksztowicz jest utwór Stan pogody. Fani seriali mogą natomiast kojarzyć ją z piosenki nagranej na potrzeby serialu Na dobre i na złe, natomiast młodsza publiczność ze ścieżki dźwiękowej filmów o przygodach Kubusia Puchatka. Co o niej wiemy?

Anna Jurksztowicz - wiek

Ile lat ma Anna Jurksztowicz? To pytanie najbardziej interesuje internautów. Zainteresowanie akurat tą kwestią wynika przede wszystkim stąd, że wokalistka stale zachwyca swoim wyglądem. Piosenkarka urodziła się 5 sierpnia 1963 roku, co oznacza, że w tym roku kończy 59 lat.

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Anna Jurksztowicz - mąż

Internautów interesuje też życie prywatne gwiazdy sceny muzycznej. Anna Jurksztowicz przez ponad 30 lat związana była z Krzesimirem Dębskim - wybitnym kompozytorem, z którym doczekała się syna Radzimira i córki Marii. W 2021 roku para poinformowała o rozstaniu.

Anna Jurksztowicz - Instagram

Artystka posiada oczywiście konto na Instagramie, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego. Znajdziecie ją pod nickiem @anna_jurksztowicz.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2