The Office PL powraca z 2. sezonem! Zobaczcie pierwszą zapowiedź i fotki promocyjne. Kiedy premiera?

2022-05-11 11:36 Natalia Nowecka

"The Office PL 2" w pierwszej zapowiedzi. Ruszyły zdjęcia do nowych odcinków, zatem ekipa Kropliczanki wróciła na pokład! CANAL + zaprezentowało nie tylko pierwszy materiał wideo, ale także garść zdjęć promocyjnych. Kiedy premiera 2. sezonu "The Office PL" i co zobaczymy w nowej serii? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

"The Office PL" to polski serial, który swojego czasu wywołał istną burzę w sieci. Fani i obrońcy amerykańskiej i brytyjskiej wersji słynnego serialu grzmieli, że "The Office" znad Wisły to profanacja i herezja, a wszelkie kopie taśm filmowych powinny spłonąć na stosie. Potem serial ujrzał jednak światło dzienne i po hejterach słuch zaginął.

"The Office PL" okazało się bowiem naprawdę przyzwoitym serialem i dobrą polską komedią, która wciąga, a bohaterowie (mimo wielu przywar) nas zwyczajnie do siebie przekonują. Produkcja okazała się sukcesem komercyjnym, zatem włodarze CANAL + podjęli decyzję o realizacji drugiego sezonu. Zdjęcia już wystartowały, a my otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź wideo (poniżej) i galerię zdjęć (powyżej). Zatem, o czym opowie 2. sezon "The Office PL" i kiedy odbędzie się premiera? Wyjaśniamy!

ZOBACZ TAKŻE: "The Office PL" - 5 powodów, dla których serial jest o niebo lepszy, niż zakładali hejterzy

The Office PL 2 sezon: ZAPOWIEDŹ

Pierwsza zapowiedź 2. sezonu "The Office PL" prezentuje się następująco:

The Office PL 2 sezon: O CZYM BĘDZIE?

Pierwszy sezon "The Office PL" zakończył się wielkim triumfem Michała i Patrycji, którzy zdołali ocalić Kropliczankę przed na pozór nieuchronnym końcem. Teraz dwójka co-prezesów znów stanie do walki, tym razem o miejsce w zarządzie spółki, do której należy Kropliczanka. Kolejna wojna doprowadzi oczywiście do szeregu wpadek, nieszczęść i zabawnych gagów.

W 2. sezonie "The Office PL" powitamy również dwójkę nowych bohaterów, w których wcielą się Daria Widawska i Rafał Kowalski. W dotychczasowych rolach powrócą zaś między innymi Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz i Kornelia Strzelecka.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione polskie seriale. 5 tytułów, które zasłużyły na większy rozgłos i uznanie

Powstanie 2. sezonu "The Office PL" skomentowali twórcy, w tym współproducentka serialu Dorota Kośmicka-Gacke:

Przy pracy nad sformatowaniem polskiej wersji kultowego "The Office" mieliśmy pewne obawy związane z percepcją publiczności. Teraz gdy już wiemy, że widzowie pokochali naszych bohaterów, ich pełne komizmu przygody oraz to specyficzne poczucie humoru w lokalnym wydaniu, czujemy się zobowiązani do utrzymania, a nawet podwyższenia poziomu produkcji z zeszłego roku. Cieszymy się, że "The Office PL" spełnia oczekiwania fanów serii i mamy nadzieję, że będzie ich tylko przybywać! - wyznała.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze polskie seriale ostatnich lat. 5 perełek znad Wisły

The Office PL 2 sezon: KIEDY PREMIERA?

Dokładna data debiutu 2. sezonu "The Office PL" nie została jeszcze ujawniona. Wiemy jedynie, że nowe odcinki pojawią się na antenie CANAL + i w serwisie CANAL+ online jesienią tego roku.

Za reżyserię niezmiennie odpowiada Maciej Bochniak, który pracował na podstawie scenariusza autorstwa Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowodzkiego. 

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Czekasz na nowe odcinki "The Office PL"?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE