Wielka Woda: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

2022-10-06 12:04 Natalia Nowecka
Wielka Woda: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?
Autor: materiały prasowe Netflix Wielka Woda: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

"Wielka Woda" zawitała na Netfliksie i cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem. Wielu z was z pewnością zastanawia się, czy serial o powodzi tysiąclecia doczeka się kontynuacji. Sprawdziliśmy!

"Wielka Woda" to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i jego okolice w 1997 roku. Serial Jana Holoubka zyskał uznanie widzów i krytyków, w pełni zresztą zasłużenie. Produkcja zrealizowana została z rozmachem i dbałością o detale stanowiąc tym samym kolejny dowód na to, że Polacy, jak chcą, to naprawdę potrafią tworzyć dobre, wartościowe seriale. Czy popularność "Wielkiej Wody" sprawi, że Netflix zdecyduje się na realizację kolejnej odsłony?

Wielka Woda: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono żadnych informacji odnoście ewentualnego 2. sezonu "Wielkiej Wody". Tematyka podejmowana przez serial sugeruje jednak, że na kontynuację nie ma co liczyć. To jednak wyłącznie nasze gdybania, a rzeczywistość może okazać się zgoła odmienna. Gdy tyko Netflix wyda oficjalne oświadczenie w sprawie, z miejsca was o tym poinformujemy.

Wielka Woda: o czym jest serial?

Wielka fala powodziowa zbliża się do Wrocławia. Lokalne władze, na czele z aspirującym urzędnikiem Jakubem Marczakiem, ściągają do miasta wykwalifikowaną hydrolożkę, Jaśminę Tremer, aby za wszelką cenę uratować miasto. W tym samym czasie, Andrzej Rębacz wraca do rodzinnych Kęt pod Wrocławiem nieoczekiwanie stając na czele zbuntowanych mieszkańców wsi, którzy nie chcą dopuścić do zniszczenia wału przeciwpowodziowego. Z biegiem czasu, pod narastającą presją władze podejmują trudną decyzję, która na zawsze zmieni życie głównych bohaterów oraz historię całego regionu i jego mieszkańców.

Sonda
"Wielka Woda" - co sądzisz o polskim serialu Netfliksa?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE