Stranger Things 4 - pierwsze zdjęcia

i

Autor: materiały prasowe Netflix

Stranger Things sezon 4: jest wreszcie ZWIASTUN! Kiedy premiera na Netflix?

2022-04-12 16:01

"Stranger Things 4" nadciąga wielkimi krokami. Premiera już w przyszłym miesiącu, a tymczasem Netflix wreszcie zaprezentował pierwszy zwiastun nowych odcinków. Co w nich zobaczymy?

"Stranger Things" powraca. Premiera czwartego sezonu lada moment, zatem napięcie związane z oczekiwaniem sięga zenitu. Netflix postanowił dodatkowo podgrzać atmosferę i zaprezentował pełny zwiastun. Nadciąga prawdziwy horror!

ZOBACZ TAKŻE: Czekasz na 4. sezon "Stranger Things"? Te seriale mogą ci się spodobać

Stranger Things 4: ZWIASTUN

Pełny zwiastun 4. sezonu "Stranger Things" prezentuje się następująco:

Stranger Things 4: o czym będzie?

W nadchodzących odcinkach czekają nas liczne zmiany. Dzieciaki z Hawkins nie są już dzieciakami, a nastolatkami, zatem ich perypetie różnić się będą od tego, co dotychczas widzieliśmy. Co więcej, akcja serialu wreszcie wykroczy poza wspominane miasteczko. Will i Nastka wyprowadzili się bowiem z Hawkins, a wątek Hoppera rozgrywać się będzie w Rosji.

Bracia Duffer zapowiedzieli też zmianę klimatu. Teraz "Stranger Things" będzie już horrorem pełną gębą! Ponadto twórcy porównali nową serię do "Gry o tron". Nie chodzi jednak o poziom brutalności, czy mordowanie bohaterów na potęgę (chociaż never say never), a... długość odcinków. Każdy z epizodów "Stranger Things 4" ma bowiem trwać ponad godzinę.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze seriale grozy. TOP5 horrorów w odcinkach, które przerażą absolutnie każdego

Stranger Things 4: kiedy premiera na Netflix?

4. sezon "Stranger Things" liczył będzie łącznie dziewięć odcinków i został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich (na którą złoży się pięć epizodów) zadebiutuje już 27 maja 2022 roku. Na drugą przyjdzie nam poczekać do 1 lipca.

W nadchodzących odcinkach nie zabraknie oczywiście nowych twarzy. Do obsady dołączyli Eduardo Franco jako Argyle oraz Joseph Quinn, który wcieli się w niejakiego Eddie'ego Munsona.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale 2022 - najgłośniejsze premiery. Tych produkcji NIE MOŻECIE przegapić

Sonda
Czekasz na 4. sezon Stranger Things?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4