Stranger Things sezon 4 część 2 - o której godzinie na Netflix?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things sezon 4 część 2 - o której godzinie na Netflix?

Stranger Things sezon 4 część 2 - o której godzinie na Netflix?

2022-06-30 12:04

Stranger Things 4 powraca z nowymi odcinkami! Kiedy premiera drugiej połowy 4. sezonu Stranger Things i o której godzinie finałowe odcinki pojawią się w bibliotece Netfliksa? Wyjaśniamy!

"Stranger Things 4" już wkrótce dobiegnie końca. Wielki finał już za kilka dni, a zatem wielu z was z pewnością zastanawia się, o której godzinie nowe odcinki pojawią się na Netfliksie. Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie, a także, ile odcinków liczy druga połowa 4. sezonu "Stranger Things" i czy doczekamy się kolejnej odsłony.

Stranger Things sezon 4 część 2 - o której godzinie na Netflix?

Bez zbędnego przedłużania donosimy, że 2. część 4. sezonu "Stranger Things" pojawi się na Netfliksie zgodnie z tradycją - o godzinie 9:00, w piątek 1 lipca 2022 roku. Nowa seria liczyć będzie zaledwie dwa odcinki, ale uspokajamy - nasza przygoda z dzieciakami z Hawkins wcale nie potrwa krótko. Długość odcinków jest bowiem zdumiewająca - pierwszy z nich to aż 1 godzina i 25 minut seansu, drugi (i finałowy zarazem) aż dwie i pół godziny.

Stranger Things: 5. sezon powstanie?

Dla miłośników "Stranger Things" mamy kolejne dobre wieści. Bracia Duffer potwierdzili bowiem, że hit Netfliksa powróci z jeszcze jednym sezonem. Piąta seria będzie jednak finałową. Czy to oznacza, że na zawsze pożegnamy przeklęte miasteczko i jego mieszkańców? Niekoniecznie. W planach są też spin-offy, jednak na obecną chwilę nie wiadomo, o czym miałyby opowiadać i na ile będą powiązane z oryginałem.

Sonda
Czekasz na premierę finałowych odcinków najnowszego sezonu "Stranger Things"?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9