Stranger Things 4 w epickim ZWIASTUNIE. Co zobaczymy w ostatnich odcinkach i kiedy premiera?

2022-06-21 16:41 Natalia Nowecka
Stranger Things 4: zwiastun ostatnich odcinków. Kiedy premiera?
Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things 4: zwiastun ostatnich odcinków. Kiedy premiera?

Stranger Things 4 powróci do nas z finałowymi odcinkami już za kilkanaście dni, tymczasem Netflix podgrzewa atmosferę oczekiwania publikując kolejną zapowiedź. Tym razem nasi ulubieńcy przegrają?

Stranger Things znów o sobie przypomina. Finał czwartego sezonu przed nami i wygląda na to, że tym razem stawka może być za wysoka. Czy bohaterowie zdołają pokonać Vecnę? A może Hawkins polegnie i na zawsze pogrąży się w mroku? Najnowszy zwiastun zapowiada mroczne zwieńczenie sezonu...

Stranger Things 4: zwiastun finałowych odcinków

Noah Schnapp, czyli serialowy Will, zasugerował ostatnio, że w finale "Stranger Things 4" może zginąć kilkoro bohaterów. Nie byłoby to nic dziwnego, w końcu złoczyńca, z którym przyszło im walczyć, jest znacznie potężniejszy od poprzednich, a twórcy nie kryli się z tym, że inspiracje do czwartego sezonu czerpali z "Gry o tron". Z uwagi na fakt, iż obecny sezon jest przedostatnim, mógłby pełnić rolę swoistego odpowiednika "Infinity War" od Marvela, gdzie również bohaterowie polegli. Skąd ten fatalizm z mojej strony? Cóż, Netflix podzielił się z nami zwiastunem nowych odcinków, który ma wielce pesymistyczny (a przy tym epicki!) wydźwięk. To będzie wspaniały finał, mówię wam. 

Stranger Things 4: kiedy premiera nowych odcinków?

Stranger Things 4 powróci z nowymi odcinkami już 1 lipca 2022 roku. W bibliotece Netfliksa pojawią się wówczas zaledwie dwa epizody, ale bądźcie spokojni - wciąż spędzimy sporo czasu z ekipą z Hawkins. Ostatni odcinek "Stranger Things 4" ma bowiem trwać aż dwie i pół godziny.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Listen to "Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE