Stranger Things 4: zwiastun ostatnich odcinków. Kiedy premiera?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Stranger Things 4: zwiastun ostatnich odcinków. Kiedy premiera?

Stranger Things 4 w epickim ZWIASTUNIE. Co zobaczymy w ostatnich odcinkach i kiedy premiera?

2022-06-21 16:41

Stranger Things 4 powróci do nas z finałowymi odcinkami już za kilkanaście dni, tymczasem Netflix podgrzewa atmosferę oczekiwania publikując kolejną zapowiedź. Tym razem nasi ulubieńcy przegrają?

Stranger Things znów o sobie przypomina. Finał czwartego sezonu przed nami i wygląda na to, że tym razem stawka może być za wysoka. Czy bohaterowie zdołają pokonać Vecnę? A może Hawkins polegnie i na zawsze pogrąży się w mroku? Najnowszy zwiastun zapowiada mroczne zwieńczenie sezonu...

Stranger Things 4: zwiastun finałowych odcinków

Noah Schnapp, czyli serialowy Will, zasugerował ostatnio, że w finale "Stranger Things 4" może zginąć kilkoro bohaterów. Nie byłoby to nic dziwnego, w końcu złoczyńca, z którym przyszło im walczyć, jest znacznie potężniejszy od poprzednich, a twórcy nie kryli się z tym, że inspiracje do czwartego sezonu czerpali z "Gry o tron". Z uwagi na fakt, iż obecny sezon jest przedostatnim, mógłby pełnić rolę swoistego odpowiednika "Infinity War" od Marvela, gdzie również bohaterowie polegli. Skąd ten fatalizm z mojej strony? Cóż, Netflix podzielił się z nami zwiastunem nowych odcinków, który ma wielce pesymistyczny (a przy tym epicki!) wydźwięk. To będzie wspaniały finał, mówię wam. 

Stranger Things 4: kiedy premiera nowych odcinków?

Stranger Things 4 powróci z nowymi odcinkami już 1 lipca 2022 roku. W bibliotece Netfliksa pojawią się wówczas zaledwie dwa epizody, ale bądźcie spokojni - wciąż spędzimy sporo czasu z ekipą z Hawkins. Ostatni odcinek "Stranger Things 4" ma bowiem trwać aż dwie i pół godziny.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Listen to "Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix" on Spreaker.