Kate Bush komentuje niespodziewany sukces Running Up That Hill. Co sądzi o Stranger Things?

2022-06-10 12:25
Kate Bush
Autor: AF Archive/Mary Evans Picture Library/East News Kate Bush na koncercie w 1985 roku.

Kate Bush to autorka piosenki Running Up That Hill, którą z pewnością poznali fani serialu Stranger Things. Nie jest to jednak nowy utwór. Został wydany w 1985 roku. Po wielu lat dostał nowe życie i podbija światowe listy przebojów. Kate Bush postanowiła skomentować nagły sukces swojego danego hitu. Zdradziła również, co sądzi o samym serialu.

Running Up That Hill to piosenka, która już teraz nazywana jest jednym z największych hitów tego roku. Wskazują na wyniki sprzedaży oraz liczba odsłuchań w serwisach streamingowych. To ciekawa sytuacja, ponieważ rzadko kiedy dawne przeboje mają aż takie komercyjne odrodzenie. Nie jest to jednak przypadek. Utwór stał się częścią ścieżki dźwiękowej nowego sezonu serialu Stranger Things, który jest jedną z najpopularniejszych produkcji Netfliksa. Samo wykorzystanie utworu już było dużym zaskoczeniem, ponieważ Kate Bush nieczęsto zgadza się na wykorzystywanie jej muzyki. Teraz postanowiła wyjaśnić, dlaczego tym razem powiedziała "tak".

ZOBACZ TAKŻE: Kate Bush na fali dzięki Stranger Things. Kim jest autorka hitu Running Up That Hill?

LUKSUS EKIPY FRIZA, NAJEDZ SIĘ ZA 15 ZŁOTYCH, CZARNA SKRZYNKA W SAMOCHODZIE, KRZYSZTOF TRAPCZYK | ESKA XD #050

Kate Bush o Stranger Things

Powód, dla którego Kate Bush zgodziła się na wykorzystanie piosenki Running Up That Hill w serialu Stranger Things, jest prosty. Okazuje się, że słynna artystka jest fanką tej produkcji. - Czekam z zapartym tchem na premierę reszty sezonu w lipcu - powiedziała dla Netflixa.

ZOBACZ TAKŻE: Stranger Things 4 to nie wszystko? Twórca ma plan na na spin-off i kontynuację!

Kate Bush o sukcesie Running Up That Hill

- To wszystko jest naprawdę ekscytujące! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wsparli piosenkę - powiedziała Kate Bush w związku z niespodziewanym sukcesem piosenki Running Up That Hil. Aktualnie utwór zajmuje pierwsze miejsce na liście najchętniej kupowanych piosenek na świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze