Seriale tureckie znikają z TVP! Fani będą mocno wkurzeni tak długą przerwą w emisji

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma; Screenshot Youtube/ Yaralı Kuşlar Seriale tureckie znikają z TVP! Fani będą mocno wkurzeni tak długą przerwą w emisji

Seriale tureckie znikają z TVP! Fani będą mocno wkurzeni tak długą przerwą w emisji

2022-11-02 14:26

Zranione ptaki, Przysięga i Zakazany owoc już wkrótce znikną z naszych ekranów. W najbliższym czasie tureckie seriale (mimo ogromu popularności) przestaną być dla TVP priorytetem. Ile potrwa przerwa w emisji i czym jest spowodowana? Wyjaśniamy.

Tureckie seriale biją rekordy popularności już od kilku dobrych lat. Ten stan rzeczy twórcy znad Bosforu zawdzięczają przede wszystkim globalnemu sukcesowi "Wspaniałego stulecia" i "Grzechu Fatmagül", które spopularyzowały tego typu produkcje na całym świecie, w tym również w Polsce. Od tamtej pory TVP co rusz zalewa nas kolejnymi tureckimi propozycjami, które (niemal) zawsze kradną serca widzów. Teraz jednak nadchodzi długa przerwa w ich emisji, co wielu fanom może się bardzo nie spodobać. 

Seriale tureckie znikają z TVP! Fani będą mocno wkurzeni tak długą przerwą w emisji

Mniejsze przerwy w emisji tureckich seriali to dla nas codzienność. W końcu jeszcze niedawno, z okazji obchodów Święta Zmarłych, telenowele zniknęły z naszych ekranów. Szybko jednak wróciły, zatem obeszło się bez zgrzytów. Tym razem tak kolorowo nie będzie. 

20 listopada 2022 roku rozpoczną się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które potrwają aż do 18 grudnia. Mecze odbywać się będą w tych samych godzinach, w których dotąd miała miejsce emisja Zranionych ptaków, Przysięgi i Zakazanego owocu. I choć tureckie seriale cieszą się w naszym kraju olbrzymim zainteresowaniem, to mundial jest dla Telewizji Polskiej kwestią priorytetową. 

Seriale tureckie znikają z TVP - jak długo potrwa przerwa?

Na obecną chwilę brak oficjalnych informacji odnośnie przewidywanego powrotu Zranionych ptaków, Przysięgi i Zakazanego owocu na ekrany naszych telewizorów. Nie wiadomo zatem, czy emisja tureckich hitów rozpocznie się tuż po zakończeniu mundialu, czy też dopiero po nowym roku. Jak tylko pojawią się oficjalne informacje w tej materii, czym prędzej wam o nich doniesiemy.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3