Przysięga

i

Autor: materiały TVP

Ile odcinków ma Przysięga? Kiedy ostatni epizod i jaki będzie finał?

2022-08-06 20:13

Przysięga to turecka produkcja, która podbija serca polskich widzów. Wiele osób już się zastanawia, z ilu odcinków składa się ta telenowela oraz kiedy zostanie wyemitowany ostatni z nich. Niektórzy chcą także dowiedzieć się, jak zakończy się serial. Sprawdźcie, co wiadomo na ten temat.

Turecki serial Przysięga cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem widzów. Główne role w nowej produkcji TVP1 grają Özge Yagiz, Gokberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Ceyda Olguner, Gül Arcan, Berkent Müftüler i Derya Kurtulus. W telenoweli nie brakuje nagłych zwrotów akcji, nieprzewidywalnych sytuacji, czy ciekawych czarnych charakterów. Choć wiele osób nie chce, aby serial szybko się skończył, można już przewidzieć, kiedy odbędzie się emisja ostatniego odcinka. Sprawdziliśmy, na kiedy planowany jest wielki finał serialu. Zdradzamy także kilka kwestii na temat zakończenia losów bohaterów.

ZOBACZ TAKŻĘ: Tureckie telenowele podobne do Promyka nadziei. Seriale z wątkiem miłosnym

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Ile odcinków liczy serial Przysięga?

Przysięga to serial składający się z co najmniej czterech sezonów. Do tej pory powstało już ponad 700 odcinków. Dokładna liczba epizodów nie jest jeszcze znana, ponieważ produkcja telenoweli nadal trwa. Nowe odcinki cały czas pojawiają się w tureckiej telewizji. Widzowie TVP mogą być więc spokojni, ponieważ Przysięga zostanie z nimi jeszcze długo.

Sonda
Co lubisz w serialu "Przysięga"?

Jak się zakończą losy bohaterów?

Z racji tego, że nowe odcinki serialu Przysięga cały czas powstają, nie znane jest zakończenie losów bohaterów. Po emisji ostatniego odcinka w Turcji poinformujemy o tym w ESKA.pl. Widzowie Telewizji Polskiej od pewnego czasu mogą cieszyć się czwartym sezonem Przysięgi.