Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

i

Autor: materiały prasowe Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

2022-06-16 9:58

Tureckie seriale będą emitowane w Boże Ciało 2022, czy czeka nas przerwa? Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę? Sprawdziliśmy i wyjaśniamy!

Tureckie telenowele niezmiennie cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Telewizja Polska emituje obecnie aż trzy - "Przysięga" na TVP 1, oraz "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" na TVP2. Czy Boże Ciało 2022 stanie na drodze waszej miłości do tureckich seriali i będzie przerwa w emisji? A jeśli tak, to ile potrwa i kiedy "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" powrócą z nowymi odcinkami? Mamy dobrą i złą wiadomość.

Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

Zacznijmy od złych wieści. Niestety z powodu Bożego Ciała 2022 nastąpi przerwa w emisji tureckich seriali. "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" znikną z anteny Telewizji Polskiej i w czwartek 16 czerwca 2022 roku będziemy zmuszeni ratować się innymi produkcjami. Jednakże, dobra wiadomość jest taka, że przerwa w emisji tureckich seriali nie potrwa długo! "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" powrócą do nas z nowymi odcinkami już w najbliższy piątek! Dokładną rozpiskę najbliższych emisji znajdziecie poniżej.

Przysięga 661 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 661. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Miłość i przeznaczenie 134 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 134. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zranione ptaki 61 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 61. odcinka serialu "Zranione ptaki" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ