Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

2022-06-16 9:58 NN
Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?
Autor: materiały prasowe Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

Tureckie seriale będą emitowane w Boże Ciało 2022, czy czeka nas przerwa? Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę? Sprawdziliśmy i wyjaśniamy!

Tureckie telenowele niezmiennie cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Telewizja Polska emituje obecnie aż trzy - "Przysięga" na TVP 1, oraz "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" na TVP2. Czy Boże Ciało 2022 stanie na drodze waszej miłości do tureckich seriali i będzie przerwa w emisji? A jeśli tak, to ile potrwa i kiedy "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" powrócą z nowymi odcinkami? Mamy dobrą i złą wiadomość.

Seriale tureckie TVP - przerwa w emisji. Kiedy Przysięga, Zranione ptaki i Miłość i przeznaczenie wrócą na antenę?

Zacznijmy od złych wieści. Niestety z powodu Bożego Ciała 2022 nastąpi przerwa w emisji tureckich seriali. "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" znikną z anteny Telewizji Polskiej i w czwartek 16 czerwca 2022 roku będziemy zmuszeni ratować się innymi produkcjami. Jednakże, dobra wiadomość jest taka, że przerwa w emisji tureckich seriali nie potrwa długo! "Przysięga", "Zranione ptaki" i "Miłość i przeznaczenie" powrócą do nas z nowymi odcinkami już w najbliższy piątek! Dokładną rozpiskę najbliższych emisji znajdziecie poniżej.

Przysięga 661 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 661. odcinka serialu "Przysięga" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1.

Miłość i przeznaczenie 134 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 134. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Zranione ptaki 61 odcinek - EMISJA. Gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 61. odcinka serialu "Zranione ptaki" odbędzie się w piątek 17 czerwca 2022 roku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE