Zakazany owoc

i

Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

Zakazany owoc - turecki serial, który zastąpi Miłość i przeznaczenie. O czym jest? Ile liczy odcinków?

2022-06-10 17:01

Zakazany Owoc to nowy turecki serial, który zastąpi Miłość i przeznaczenie. Pierwszy odcinek pojawi się już we wtorek 28 czerwca 2022 o godz. 17:15 na kanale TVP2. O czym jest nadchodząca telenowela? Ile będzie odcinków? Odpowiadamy!

Zakazany owoc zastąpi turecki hit Miłość i przeznaczenie. To już pewne! Serial z przygodami Zejnep i Barysza zauroczył wielu polskich widzów. Czy nowa telenowela ma szansę powtórzyć sukces poprzedniej? Historia opowie o dwóch biednych siostrach - Zejnep i Yilidz, które poznają bogatych mężczyzn i ich świat wywraca się do góry nogami. Turecki melodramat niektórzy widzowie mogą kojarzyć pod oryginalną nazwą "Yasak Elma". Produkcja znad Bosforu była wielkim hitem po tamtej stronie świata. Czy w podobny sposób rozkocha w sobie polską widownie? Przekonamy się już 28 czerwca 2022. To właśnie wtedy zadebiutuje 1. odcinek serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Zakazany owoc - o czym jest turecki serial? Ile odcinków?

Zakazany owoc to turecka telenowela, która opowiada historię dwóch sióstr - Yilidz i Zeynep. Kobiety mieszkają razem w biedniejszej dzielnicy Stambułu. Pomimo tego, że są siostrami, różnią się jak ogień i woda. Yilidz marzy o fortunie, wystawnym życiu oraz bogatym mężczyźnie, natomiast Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów, którzy wprowadzają je do swojego świata. Serial będzie składał się z 223 odcinków.

Sonda
Czy "Zakazany owoc" powtórzy sukces "Miłości i przeznaczenie"?

Zakazany owoc - odcinek 1 streszczenie

Yilidz i Zeynep to dwie siostry mieszkające razem w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Pewnego razu poznaje Ender Argun, kobietę z wyższych sfer. Ta zatrudnia ją w swym domu jako kelnerkę i daje jej dodatkowe zadanie: ma uwieść jej męża, kobieciarza ze złą reputacją, aby mieć dowód, że mąż ją zdradza. W ten sposób Ender uchroni swój majątek przy rozwodzie... Czy Yildiz podejmie tę ryzykowną grę?

Oglądasz seriale? Ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

Posłuchaj teraz nowych odcinków TO SIĘ KRĘCI.

Listen to "Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix" on Spreaker.