My Mind and Me: zwiastun i data premiery filmu dokumentalnego o Selenie Gomez

i

Autor: Invision/Associated Press/East News My Mind and Me: zwiastun i data premiery filmu dokumentalnego o Selenie Gomez

Selena Gomez gwiazdą filmu dokumentalnego - zwiastun i data premiery "My Mind and Me"

2022-09-21 14:36

Selena Gomez to bezapelacyjnie jedna z największych gwiazd swojego pokolenia. Jej osobiste perypetie przyjdzie nam śledzić w dokumencie zatytułowanym "My Mind and Me", który właśnie doczekał się pierwszej zapowiedzi.

Selena Gomez to popularna wokalistka, mająca na koncie ponad 210 milionów singli i szereg rozmaitych nagród, która przez lata spełniała się również aktorsko. Ostatnio mogliśmy podziwiać ją w "Zbrodniach po sąsiedzku" - wybornym serialu kryminalnym, za który otrzymała nawet nominację do nagrody Emmy, będącej telewizyjnym odpowiednikiem Oscarów. Gomez na własnej skórze poznała jednak ciemną stronę sławy, a jej życie prywatne stanowiło swojego czasu istną pożywkę dla tabloidów. To właśnie jej osobiste perypetie wziął na warsztat Alek Keshishian, twórca głośnego "W łóżku z Madonną".

"My Mind and Me" - zwiastun dokumentu o Selenie Gomez

"My Mind and Me" to film zapowiadany jako surowy i intymny dokument, który przybliży nam sześć lat z życia Seleny Gomez, które stanowiły dla niej nowy start. Projekt doczekał się pierwszego zwiastuna, a premiera zbliża się wielkimi krokami - "My Mind and Me" zawita w bibliotece platformy Apple TV+ już 4 listopada 2022 roku. 

Sonda
Który hit Seleny Gomez jest twoim ulubionym?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3