Najwa Nimri, Alba Flores / Święta Rodzina

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Aktorki Domu z Papieru w nowym serialu Netfliksa. Szykuje się kolejny hit?

2022-09-21 10:10

Pamiętacie Sierrę i Nairobi, które błyszczały w serialu Dom z papieru? Aktorki, które wcielały się w bohaterki ponownie spotkały się na planie! O czym jest nowa produkcja Netfliksa? Kogo tym razem zagra Najwa Nimri i Alba Flores?

Dom z papieru zyskał miliony fanów na całym świecie i śmiało można powiedzieć, że zapisał się na kartach popkultury. O Profesorze i jego drużynie mówiło się wszędzie i chyba nie ma osoby, która by nie słyszała o La Casa de Papel. Hiszpański serial osiągnął sukces głównie ze względu na charyzmatycznych bohaterów. Wielu widzów pokochało śmiech Denvera, bezkompromisowego Berlina, czy wybuchowy temperament Tokio. Nie można zapominać też o Nairobi, której śmierć zasmuciła większość fanów Domu z papieru, ani o szalonej Pani Inspektor. Jeżeli tęsknicie za Albą Flores i Najwą Nimri, to pojawi się teraz doskonała okazja, by ponownie zobaczyć je na ekranie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZABÓJCZY REJS - powstaje kontynuacja filmu. W obsadzie aktor Domu z papieru!

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9

Święta rodzina - ile odcinków, o czym jest serial?

Fabuła skupi się na rodzinie, która ukrywając szokującą tajemnice rozpoczyna nowe życie w stolicy Hiszpanii. Nowe znajomości jednak krzyżują ich plany, a przeszłość zaczyna deptać im po piętach. Serial liczy łącznie 8 odcinków.

Sonda
Ile razy oglądałeś/łaś "Dom z papieru"?

Święta rodzina - data premiery, obsada

W nowym thrillerze zobaczymy Najwę Nimri, która wcieli się w rolę Glorii i Julii. Na ekranie będzie jej partnerować Alba Flores. Gwiazda Domu z papieru zagra postać Edurne. W obsadzie znaleźli się także Alvaro Rico (Marcos), Carla Campra (Aitana), Ivan Pellicer (Abel), Ella Kweku (Alicia), Alex Garcia (German) oraz Macarena Gómez (Blanca). Premiera serialu 14 października 2022 r. Tylko na Netflix. Poniżej prezentujemy polski zwiastun.