Zbrodnie po sąsiedzku

i

Autor: Invision/Associated Press/East News

Zbrodnie po sąsiedzku - sezon 3 powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu?

2022-07-12 14:13

Drugi sezon "Zbrodni po sąsiedzku" jeszcze się dobrze nie zaczął, a platforma Hulu ogłosiła już kolejne odcinki. Serial został oficjalnie przedłużony i dostał zamówienie na kontynuację. Kiedy zobaczymy nowe epizody?

Zbrodnie po sąsiedzku dostaną 3. sezon! Kryminalna komedia cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród widzów platformy Hulu, ale także Disney Plus. Przypomnijmy, że to właśnie w tym drugim serwisie Polacy mogą oglądać wszystkie epizody z pierwszej części oraz premierowe odcinki serialu, które są emitowane każdego tygodnia we wtorki. Łącznie zaplanowano ich 10. Okazuje się, że na tym historia się nie zakończy, ponieważ twórcy złożyli już zamówienie na kontynuację, która również będzie dostępna do obejrzenia na platformie Disneya.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski film wielkim hitem za granicą! Wywołał salwy śmiechu i zdobył prestiżową nagrodę

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Zbrodnie po sąsiedzku - sezon 3. Kiedy nowe odcinki?

Serial cieszy się wielką popularnością na całym świecie (niektórzy tylko dla tej produkcji wykupują abonament w serwisach streamingowych), więc nic dziwnego, że projekt zostanie przedłużony o kolejne odcinki. Selena Gomez oraz Steve Martin i Martin Short wrócą, by rozwiązać kolejną zagadkę kryminalną. Premiera została zaplanowana na lato 2023.

"Zbrodnie po sąsiedzku to klejnot w koronie naszej ramówki. Serial przekracza granice pokoleniowe, a połączenie humoru serca i oryginalnego podejścia, jakie proponuje, to wielka zasługa takich osób jak Dan Fogelman, John Hoffman, Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. [...] Jesteśmy wdzięczni, że możemy kontynuować opowiadanie historii Charlesa, Olivera i Mabel widzom, którzy regularnie dają nam znać, że domagają się więcej!" - powiedział Craig Erwich

Sonda
Zbrodnie po sąsiedzku: Drugi sezon jest lepszy od pierwszego?