dziewczyny Artura z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

więcej niż miłość

Sara z „Rolnik szuka żony” we wzruszającym wpisie. Uczestniczka przekazała radosne wieści

2024-01-17 10:34

Sara z „Rolnik szuka żony” była zauroczona w Arturze, z którym stanowiła parę. Przed samym finałem okazało się, że z ich związku nic nie będzie. Ich relację przekreślił Artur, a Sara bardzo mocno to przeżyła. Uczestniczka podzieliła się jednak radosnymi wieściami i wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwa.

Sara z „Rolnik szuka żony” nie ukrywała tego, że czuła się skrzywdzona przez to, jak potraktował ją Artur. Uczestniczka niechętnie wypowiadała się na swoich mediach społecznościowych, chociaż zebrała już sporą ilość fanów. Sara powoli przekonuje się do nowej rzeczywistości i postanowiła podzielić się z fanami, wzruszającym wpisem.

Sara z „Rolnik szuka żony” zyskała coś więcej niż miłość

Instagramowy profil Sary z „Rolnik szuka żony” śledzi ponad 59 tysięcy osób. Uczestniczka ma profil prywatny, a więc nie każdy może podglądać jej prywatne życie. Sara podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną. Kobieta wyznała, że cieszy się, bo w programie poznała nową przyjaciółkę - Blankę.

Blanka z „Rolnik szuka żony” o Arturze. „Ciężko patrzeć na to, jak ktoś łamie serce”

Okazuje się, że to nie jedyna miła rzecz, która spotkała ją, po „sercowo” ciężkim programie. Oprócz tego, że może liczyć na wsparcie Blanki, która również jest uczestniczką 10. edycji „Rolnik szuka żony”, to stoją za nią jej fani i widzowie, którzy są zakochani w jej podejściu do życia i tego, jak bardzo potrafi docenić, nawet najmniejszą rzecz. „Co robisz, żeby utrzymać takie fajne/pozytywne nastawienie do życia? Bije od Ciebie dużo pozytywnej energii”, „Jesteś cudowną, mega pozytywną osobą” - pisali fani Sary.

Sara z „Rolnik szuka żony” zaszalała z fryzurą! Metamorfoza zaskoczyła wszystkich

Sara i Blanka z Rolnik szuka żony

i

Autor: Instagram - @sjaqb - Sara z "Rolnik szuka żony"

Sara z „Rolnik szuka żony” podzieliła się wzruszającym wpisem

Sara postanowiła odpowiedzieć na komplementy, które spływają do niej od jej obserwatorów. „Dziękuję, mogę Wam poradzić coś co znacznie wpłynęło na moje obecne życie. Cały czas się uczę i jeszcze wiele prób przede mną, ale mam na ten moment pewne wnioski” - napisała. W kolejnym kafelku, na jej Instastory znalazły się życiowe porady i małe rzeczy, które mają decydujący wpływ na nasze życie. „Jeśli jest coś, co Wam przeszkadza i możecie to zmienić - starajcie się małymi kroczkami dążyć do coraz lepszej wersji siebie” - zaczęła. „Jest tego wiele, a le myślę, że jedne z najważniejszych: Zwróćcie uwagę na wasze otoczenie, znajomych i treści jakimi się otaczacie. Uwierzcie mi lub nie, to ma ogromny wpływ na nasze życie, myślenie i działania. I przede wszystkim! Szukajcie tego dobra w nawet najmniejszych codziennych rzeczach. Wtedy zupełnie inaczej można patrzeć na świat. Myślenie o złych rzeczach nie pomaga” - zakończyła Sara.

"Rolnik szuka żony". Artur zbiera cięgi od widzów. Podpadł na całej linii! "Szkoda, bo Sara to fajna dziewczyna"

Sara screen Instagram

i

Autor: Instagram - @sjaqb - Sara z "Rolnik szuka żony"
Sara screen Instagram

i

Autor: Instagram - @sjaqb - Sara z "Rolnik szuka żony"
Rolnik szuka żony. Artur złamał serce Sarze. Znajomi twierdzą, że ma już nową ukochaną