Tureckie seriale

"Rolnik szuka żony". Sara i Artur już się rozstali? Fani dopatrzyli się niepokojących sygnałów

Artur i Sara z 10. edycji "Rolnik szuka żony" wydają się dla siebie stworzeni, ale po najnowszym odcinku w sieci zaroiło się od spekulacji na ich temat. Pojawiają się niepokojące informacje o możliwym rozstaniu pary. Czy Artur i Sara nie są już razem?

Spis treści

  1. Kim są Artur i Sara z "Rolnik szuka żony 10"?
  2. Artur i Sara nie są już razem?

Kim są Artur i Sara z "Rolnik szuka żony 10"?

Aż miło na nich popatrzeć! Takie komentarze pojawiały się na forach internetowych kilka tygodni temu, gdy Artur Przybysz, czyli uczestnik 10. edycji "Rolnik szuka żony" zaczął głośno mówić o swoich uczuciach względem Sary, wskazując ją jako swoją faworytkę.

Sara ujęła go swoją naturalnością i otwartością. 28-letni Rolnik z Krawcowizny jest zauroczony 23-latką z Siedlec i stale podkreśla, że bardzo spodobały mu się jej… włosy i uśmiech.

Jest bardzo miła, bardzo pozytywna, ładne włosy ma, szczery uśmiech ma… – zaczął wyliczać Artur w 9. odcinku "Rolnik szuka żony"

Dziewczynie bardzo podoba się na wsi i jest gotowa przeprowadzić się do Artura. Dla gospodarza z Mazowsza to bardzo ważne, bo od swoich kandydatek oczekiwał jasnej deklaracji w tej sprawie.

Czytaj też: Tak mieszka Artur z "Rolnik szuka żony". Zaglądamy do domu przystojnego farmera

Artur i Sara nie są już razem?

Para jak z obrazka? Początkowo internauci bardzo pozytywnie zareagowali na to, że Artur wybrał Sarę i to właśnie z nią zdecydował się budować swoją przyszłość. Niestety, wraz z kolejnymi odcinkami fani zaczęli dostrzegać pewne szczegóły, które mogą wskazywać na to, że ich związek nie przetrwa.

Dobrze czują się w swoim towarzystwie, ale o chemii nie ma mowy

Nie wiem czy ładne włosy Sary wystarcza do prawdziwego związku

Ładne włosy ma … nie czuć chemii

Z jego strony nie ma chemii. Wygrał rozsądek i włosy – czytamy w komentarzach na profilu programu "Rolnik szuka żony" w mediach społecznościowych.

Artur rzeczywiście jest bardzo ostrożny w dzieleniu się swoimi spostrzeżeniami na temat Sary. "Nawet nie mam numeru telefonu do Sary" – wyznał w 9. odcinku "Rolnika".

Polecamy: Ewa pogoniła Waldemara? W sieci aż huczy od plotek!

Może się wydawać, że tych iskierek między Sarą a Arturem jest za mało, żeby wzniecić ogień, ale co przyniesie przyszłość? O tym przekonamy się już niebawem! Sara twierdzi, że "muszą się jeszcze poznać, dograć na różnych płaszczyznach".

Czy relacja Sary i Artura będzie się dalej rozwijać i doczekamy się szczęśliwego zakończenia?

Rolnik szuka żony: Jak mieszka Darek Machałowski?
Listen on Spreaker.