Rolnik szuka żony

Kim jest Sara z "Rolnik szuka żony"? Artur stracił dla niej głowę! Mówi o ślubie i dzieciach

Artur z 10. edycji "Rolnik szuka żony" dokonał wyboru. Wszystko wskazuje na to, że przystojny farmer zadurzył się w pięknej brunetce o kręconych włosach. Kim jest Sara, do której mocniej zabiło serce Artura Przybysza? Oto, czego udało nam się o niej dowiedzieć.

Spis treści

  1. Artur – uczestnik 10. edycji "Rolnik szuka żony"
  2. Sara z "Rolnik szuka żony" – kim jest wybranka Artura?
  3. Artur z "Rolnik szuka żony 10" wybrał Sarę. Mówi o ślubie i dzieciach

Artur – uczestnik 10. edycji "Rolnik szuka żony"

Artur Przybysz jest uczestnikiem 10. edycji "Rolnik szuka żony". 29-letni rolnik ma ponad 100 ha gospodarstwo w miejscowości Krawcowizna w województwie mazowieckim. Młody gospodarz ma nadzieję, że programie TVP znajdzie miłość swojego życia.

Dla Artura ważne jest, aby jego wybranka chciała się przeprowadzić do niego na wieś. Takiej deklaracji oczekiwał od kobiet, które zaprosił na swoje gospodarstwo.

Czytaj także: Tak mieszka Artur z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, jak wygląda jego dom

Artur nie chciał dać po sobie poznać, że ma faworytkę. Nie da się jednak ukryć, że to 23-letnia Sara z Siedlec już na samym początku wpadła mu w oko – to ona dostała pokój na wyłączność. "Bardzo mi się podoba. Te jej włosy bardzo mi się podobają. Kręcone, takie puszyste, potężne naprawdę" – ekscytował się w odcinku, w którym przywitał w swoim domu wszystkie kandydatki.

Co wiemy wybrance Artura?

Tutaj mieszka Anna z "Rolnik szuka żony". Jej dom wygląda jak zamek w Malborku!

Sara z "Rolnik szuka żony" – kim jest wybranka Artura?

Ile lat ma Sara z "Rolnik szuka żony" i czym zajmuje się na co dzień? Kandydatka Artura ma 23 lata. Urodziła się w Siedlcach, ale do Artura przyjechała z Warszawy, gdzie na co dzień mieszka i pracuje. Dziewczyna jest przekonana, że byłaby w stanie wspierać Artura we wszystkim, co robi.

Czytaj też: Finał 10. edycji "Rolnik szuka żony". Zobacz zdjęcia z ostatniego odcinka!

Sara pracuje teraz w branży pośrednictwa nieruchomości, ale jest gotowa przeprowadzić się do rodzinnej miejscowości Artura i tam budować z nim wspólną przyszłość.

Uważam, że za silnym mężczyzną, takim z sukcesami stoi też kobieta. Dobra kobieta, wspierająca, też silna, kochająca. Też chciałabym, żeby u mnie tak to wyglądało – wyznała w 7. odcinku "Rolnik szuka żony".

Z wizytówki Sary dowiadujemy się, że 23-latka uwielbia muzykę, taniec i długie, szczere rozmowy. Marzy o założeniu rodziny, byciu kochającą mamą, wspierającą żoną i szczęśliwą kobietą. Szuka mężczyzny pewnego siebie, empatycznego, wyrozumiałego, otwartego na nowych ludzi i nowe doświadczenia.

Artur z "Rolnik szuka żony 10" wybrał Sarę. Mówi o ślubie i dzieciach

Artur i Sara chcą się teraz poznawać. Para ma już za sobą pierwszą rozmowę o zaręczynach i ślubie. "Jakby było dobrze, to po roku bym się oświadczył" – wyznał rolnik w programie. Artur i jego wybranka rozprawiali już także na temat potomstwa. Oboje chcieliby mieć trójkę dzieci.

Fani programu trzymają kciuki za Sarę i Artura. Wszyscy widzą, że jest między nimi przyciąganie. "Jacy oni piękni, a iskry lecą aż po oczach daje, super para" - czytamy w komentarzach na oficjalnym profilu "Rolnika" w mediach społecznościowych.

Też macie wrażenie, że między Arturem i Sarą zaiskrzyło? Zobacz, jak wygląda wybranka 29-letniego farmera w naszej galerii.