Blanka z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Blanka z „Rolnik szuka żony” o Arturze. „Ciężko patrzeć na to, jak ktoś łamie serce”

2024-01-09 14:11

Bohaterzy 10. edycji „Rolnik szuka żony” wzbudzają ogromną sensację i emocje, nawet po zakończonym kilka tygodni temu, burzliwym finale. Blanka była jedną z kandydatek Artura, który chwilę przed finałowym odcinkiem, postanowił rozstać się z Sarą. Całą sytuację skomentowała Blanka.

Artur i Sara z „Rolnik szuka żony 10” zdecydowali się kontynuować swoją relację, która zakończyła się niespodziewanie, chwilę przed finałowym odcinkiem 10. edycji programu. Ta informacja była dla widzów sporym zaskoczeniem, a Artur tłumaczył swoją decyzję słowami: „Czułem, że to nie to (…). Nie byłem sobą – nie czułem się swobodnie tak, jak to było na początku. Więc uznałem, że trzeba to skończyć (…). Może zabrakło rozmowy, że to „za szybko” (…)”. Całą sytuację postanowiła skomentować Blanka, która była jedną z kandydatek Artura w programie.

Dorota z „Rolnik szuka żony” stanęła w obronie mamy Waldemara. Zrobiła to bez wahania

Blanka komentuje zachowanie Artura z „Rolnik szuka żony”

Blanka wraz z Olą, która odpadła jako pierwsza, w finałowym odcinku stanęły murem za Sarą, która została porzucona przez Artura na tydzień przed ostatnim odcinkiem. Blanka zorganizowała na swoim Instagramie serię pytań i odpowiedzi, w których nie zabrakło informacji na temat Artura. „Szczerze? Finałowy odcinek był dla mnie najtrudniejszy. Nagromadziły się wszystkie towarzyszące od początku emocje i stres. Z Sarą mam jakieś specyficzne połączenie, trudne do wytłumaczenia, jest dla mnie jak siostra i przeżywałam wtedy jej emocje podwójnie. Strasznie ciężko było mi patrzeć na to, jak ktoś łamie tak dobre, czyste serce” - napisała na swoim Instagramie Blanka.

Artur i Blanka z „Rolnik szuka żony” są parą? Uczestniczka w wymownej odpowiedzi

"Rolnik szuka żony" to cieszący się sporą popularnością program, w którym rolnicy szukają swoich drugich połówek. Wiele par znalazło w programie swoją miłość, a nawet założyło własne rodziny. Program emitowany jest od 2014 roku, a prowadzącą jest Marta Manowska.

"Rolnik szuka żony 11" - kiedy następna edycja? Jest decyzja TVP

Rolnik szuka żony. Artur złamał serce Sarze. Znajomi twierdzą, że ma już nową ukochaną