Sara z Rolnik szuka żony

i

Autor: kadr z programu "Rolnik szuka żony"| źródło: VOD TVP

Rolnik szuka żony

Sara z „Rolnik szuka żony” zaszalała z fryzurą! Metamorfoza zaskoczyła wszystkich

2023-12-01 9:48

Przed widzami programu „Rolnik szuka żony” - wielki finał. Sara – uczestniczka i partnerka Artura postanowiła zaskoczyć swoją fryzurą jeszcze przed finałem 10. sezonu programu! Sara przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie sami.

Sara z programu „Rolnik szuka żony” opublikowała na swoim Instagramie relację, która zaskoczyła zdecydowaną większość jej obserwatorów. Partnerka Artura zdecydowała się na spektakularną metamorfozę.

Sara z „Rolnik szuka żony” zmieniła fryzurę!

Kandydatka Artura postawiła na niesamowitą metamorfozę. Uczestniczka programu zasłynęła ze swoich pięknych i długich loków. Okazuje się, że Sara ścięła swoje kręcone włosy i pokazała zdjęcie przedstawiające nową fryzurę, którą podpisała – „Zmiany, zmiany, zmiany”. Przed spektakularną metamorfozą, uczestniczka pokazała się również w wyprostowanych włosach, które sięgały jej niemal do pasa. Sara w wyprostowanych włosach wzbudziła wśród internautów spore zamieszanie, ponieważ ciężko ją było poznać. Sara postanowiła zafundować swoim obserwatorom prawdziwy rollercoaster, bo na kolejnym zdjęciu, po jej długich włosach nie było już śladu!

Sara w prostych włosach

i

Autor: instagram @sjaqb
sara po metamorfozie

i

Autor: instagram @sjaqb

Sara i Artur byli do niedawna jedną z ulubionych par 10. Edycji „Rolnik szuka żony”. Widzowie trzymali kciuki za ich relację, ale odcinek z wizytą Artura u Sary okazał się być kamieniem milowym w ich związku. Internauci nie mają wątpliwości, co do tego, że tylko Sarze zależy na tej relacji. Czy Sara i Artur będą razem – widzowie dowiedzą się w finałowym odcinku 10. edycji „Rolnik szuka żony”.

Niesamwite metamorfozy uczestników Rolnik szuka żony