Roksana Węgiel

i

Autor: AKPA/roxie_wegiel/Instagram Roksana Węgiel pod kroplówką! Co z jej udziałem w tańcu z gwiazdami?

Taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel wylądowała pod kroplówką. Co z jej dalszym udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?

2024-04-24 9:40

Roksana Węgiel w ubiegłą niedzielę awansowała do półfinału show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". Gwiazda znakomicie sobie radzi i jest uważana za główną kandydatkę do zgarnięcia Kryształowej Kuli. Niespodziewanie w nocy Roxie na swoim Instagramie umieściła niepokojące zdjęcia. Piosenkarka wylądowała pod kroplówką!

Roksana Węgiel w swoich mediach społecznościowych często umieszcza relacje z treningów do czternastej edycji "Tańca z gwiazdami". Zwyciężczyni pierwszej edycji "The Voice Kids" i 16. Konkursu Piosenki Eurowizji Dla Dzieci niemalże od pierwszego odcinka show zbiera pochwały od jury, w ślad za którymi idą też wysokie noty. Za dwa tańce w ćwierćfinale, w którym wystąpił również jej życiowy partner Kevin Mglej, Roxie uzyskała dwukrotnie najwyższe noty i bez problemu awansowała do półfinału.

Roksana Węgiel stanęła w obronie Kevina

Roksana Węgiel walczy o zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami"

Wszyscy uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, że następny odcinek, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia jest niezmiernie ważny. To właśnie wówczas rozstrzygnie się, kto przejdzie do finałowej trójki i zawalczy o Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych. Rywalizacja jest niezwykle zacięta, a w programie pozostali już jedynie murowani faworyci. Roksana Węgiel i Michał Kassin wylewają hektolitry potu podczas długich godzin spędzonych na salach prób. Z pewnością osiem odcinków, w których do tej pory wystąpili, sporo ich kosztowało.

Roksana Węgiel pod kroplówką!

Niespodziewanie w nocy Roksana Węgiel dodała niepokojące zdjęcie do swojej relacji. Na czarno-białej fotografii widzimy młodą wokalistkę, podłączoną do kroplówki. Piosenkarka zwróciła się także do swoich fanów. Co dalej z jej występem w "Tańcu z gwiazdami"?

Moment na regenerację przed półfinałem "Tańca z gwiazdami". Trzymajcie kciuki - napisała Roksana.

Czyżby Roksana Węgiel zbyt intensywnie trenowała do półfinałowego odcinka "Tańca z gwiazdami"? Z pewnością wiele godzina na sali prób dało się Roxie mocno w kość, jednak piosenkarka nie ma zamiaru odpuszczać. Wszyscy trzymają mocno kciuki za jej kolejny porywający występ!