Taniec z gwiazdami

Michał Kassin pokazał, jak trenował w wieku 10 lat. Filmik jest hitem sieci

2024-04-15 12:32

Michał Kassin jest jednym z trenerów 14. edycji show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami". W najnowszej edycji partneruje Roksanie Węgiel, z którą regularnie zbiera bardzo wysokie noty od jurorów. Okazuje się, że w dzieciństwie już trenował, aby móc w przyszłości swoje umiejętności zaprezentować w programie. Na jego instagramowym profilu pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak trenuje 10-letni Michał.

Czternasta edycja "Tańca z gwiazdami" nabiera rumieńców. W programie zostało już tylko sześć par. Jedną z nich jest Michał Kassin i Roksana Węgiel. Dla tancerza jest to debiut na parkiecie show Polsatu. Michał Kassin reprezentuje najwyższą klasę taneczną S. Jest zwycięzcą otwartych Mistrzostw Polski, a także reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Gruzji w 2018 roku w tańcach latynoamerykańskich, a także brał udział w największym festiwalu tańca towarzyskiego na świecie: Blackpool Dance Festival w Anglii.

Roksana Węgiel o trudnych początkach z Kevinem

Michał Kassin spełnia swoje marzenia

Michał Kassin poza "Tańcem z gwiazdami" pracuje w jednej z gdańskich szkół tańca, a także spełnia się w roli choreografa. Jego taneczne popisy na parkiecie show Polsatu niemalże od samego początku wprawiają widzów i jurorów w osłupienie. Przez wielu Michał i Roksana uznawani są za głównych kandydatów do zwycięstwa w tej edycji programu. Widzowie zachwycają się techniką 25-latka, a w sieci pojawiają się nawet opinie, że Kassin jest najlepszym tancerzem, jaki do tej pory brał udział w programie.

Również niedzielny występ Roksany Węgiel i Michała Kassina wzbudził wiele emocji wśród widzów, a jurorzy po raz kolejny nagrodzili ich wysokimi notami. Wiadomo jednak, że duży wpływ na to, czy dana para będzie mogła awansować do kolejnego odcinka, zależy także od widzów, którzy wysyłają smsy-na ulubiony duet. Michał Kassin, aby zachęcić widzów do głosowania, umieścił na swoim Instagramie uroczy filmik.

Nagranie Michała Kassina hitem sieci

Na nagraniu, który wykonano 15 lat temu, możemy zobaczyć 10-letnigo wówczas Michała Kassina, który wraz z partnerką wykonuje taniec, a w układzie choreograficznym nie brakuje skomplikowanych i akrobatycznych figur.

Masz 10 lat i naoglądałeś się z rodzicami Tańca z Gwiazdami - napisał Michał Kassin, dziękując także ówczesnej tanecznej partnerce, że zgodziła się z nim trenować.

Pod filmikiem od razu pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych internautów.

Cudneeee!!! ❤️🥹

I wszystko się wyjaśniło z tymi akrobacjami 😂🔥

Gdzie Pan był przez te wszystkie edycje TzG ?!🤔Najlepszy tancerz w historii tego programu 👏🏻

Najlepszy tancerz jakiego w życiu chyba widziałam 😮🔥❤️

Treningi nie poszły na marne! Ciężka praca popłaca - jesteś na to dowodem! Uwielbiam Twój duet z @roxie_wegiel ❤️ - możemy przeczytać.

A jak Wam się podobają wyczyny małego Michała Kassina?