Taniec z gwiazdami

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zachwycili w "Tańcu z gwiazdami". Padły aż cztery "10"!

2024-04-21 21:37

Czternasta edycja "Tańca z gwiazdami" rozkręca się na dobre. W ósmym odcinku na tancerzy czekało nie lada wyzwanie. W ćwierćfinałowym epizodzie na parkiecie towarzyszyli im bliscy. Roksana Węgiel zatańczyła ze swoim życiowym partnerem Kevinem Mglejem. Ich występ zachwycił jurorów, którzy przyznali im 40 punktów.

Roksana Węgiel na parkiecie tanecznego show Telewizji Polsat "Taniec z gwiazdami" radzi sobie znakomicie. Młoda gwiazda zbiera same pochwały od jurorów oraz wysokie noty. Wraz ze swoim tanecznym partnerem Michałem Kassinem już nie raz wytańczyli sobie 40 punktów. Z odcinka na odcinek rywalizacja staje się coraz bardziej zacięta, a produkcja podnosi gwiazdom poprzeczkę.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili WSPÓLNE tatuaże

"Taniec z gwiazdami" wchodzi w decydującą fazę

Z odcinka na odcinek zarówno tańczącym, jak i widzom towarzyszą coraz większe emocje. W ostatnim odcinku odpadł Krzysztof Szczepaniak, który na parkiecie prezentował się znakomicie i regularnie był wysoko oceniany przez widzów. Pozostali uczestnicy z pewnością uświadomili sobie, że żarty się skończyły! Czternasta edycja stoi na bardzo wysokim poziomie, i trudno jest wskazać murowanego faworyta do zgarnięcia Kryształowej Kuli i czeku na 100 tysięcy złotych. Jedną z par, która wymieniana jest w gronie pretendentów do wygrania głównej nagrody, jest właśnie Roksana Węgiel i Michał Kassin. Para wylewa siódme poty na salach prób i wymyśla nowe, coraz bardziej skomplikowane choreografie. Aby zachęcić widzów do głosowania na parę numer 5 podczas niedzielnego odcinka, który zapewni im wejście do półfinału, Roksana i Michał w sobotni wieczór w strugach deszczu zatańczyli na warszawskim Starym Mieście.

Roksana Węgiel zatańczyła z Kevinem Mglejem. Padły 4 "10"

W najnowszej edycji tanecznego show producenci nie przestają zaskakiwać. Tuż przed Wielkanocą oznajmiono uczestnikom, że w czwartym odcinku program opuszczą aż dwie pary. W siódmym odcinku podniesiono poprzeczkę i uczestnicy mieli do zatańczenia aż dwa tańce. W ósmym odcinku, który wyemitowano 21 kwietnia, gwiazdom na parkiecie towarzyszyli ich najbliżsi. Roksana Węgiel zatańczyła ze swoim życiowym partnerem Kevinem Mglejem, który bardzo mocno wspierał Roxie, jednak tylko z perspektywy widza. Nabyte umiejętności z pewnością przydadzą się Kevinowi, ponieważ para w tym roku bierze ślub i wyprawia wesele. Czy wykorzystają tę choreografię do swojego pierwszego tańca? Choć podczas treningów Kevin nie krył, że bardzo się stresuje, to zaprawiona w tanecznym boju Roxie dodawała mu otuchy. Kevin w rozmowie przed występem przyznał, że nie miał pojęcia, że taniec jest aż tak wymagający fizycznie. Michał Kassin słynie z tego, że do swoich choreografii uwielbia wplatać skomplikowane figury, jednak partner Roxie znakomicie poradził sobie na parkiecie. Tango Roksany i Kevina zachwycił jurorów: "Ja jestem pod wielkim wrażeniem" - powiedział Rafał Maserak, nazywając Kevina "wschodzącą gwiazdą", a publiczność zgotowała im owację na stojąco. Za swój występ Roxie i Kevin otrzymali zasłużone 40 punktów!

Podobał Wam się taniec Roksany i Kevina? Zasłużyli na cztery dziesiątki?

Listen on Spreaker.