Ród smoka: Milly Alcock jeszcze powróci jako młoda Rhaenyra?

i

Autor: materiały prasowe HBO Max "Ród smoka": Milly Alcock jeszcze powróci jako młoda Rhaenyra?

"Ród smoka": Milly Alcock jeszcze powróci jako młoda Rhaenyra?! Fani byliby zachwyceni

2022-09-13 13:18

Milly Alcock nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w "Rodzie smoka"? Młodziutka aktorka zachwyciła widzów swoją kreacją księżniczki Rhaenyry Targaryen i wygląda na to, że jej przygoda z prequelem "Gry o tron" może potrwać dłużej, niż przypuszczaliśmy.

"Ród smoka" wkrótce czeka wymiana obsady, a miłośnicy uniwersum GOT już rozpaczają. W sieci aż roi się od peanów na cześć Milly Alcock - młodziutkiej aktorki, która wciela się w rolę księżniczki Rhaenyry Targaryen i fani zapewniają, że będą za nią tęsknić. Okazuje się jednak, że jej ewentualny powrót jest jak najbardziej realną wizją.

"Ród smoka": Milly Alcock jeszcze powróci jako młoda Rhaenyra?

Za nami cztery odcinki "Rodu smoka", a widzowie już zdążyli przywiązać się do bohaterów i wcielających się w nich aktorów. Sęk jednak w tym, że w odcinku szóstym czeka nas aż 10-letni przeskok czasowy, w związku z którym cztery postacie ulegną recastingowi. Mowa tu o ser Leanorze Velaryonie, jego siostrze Laenie, królowej Alicent Hightower oraz księżniczce Rhaenyrze Targaryen. To właśnie ostatni przypadek najbardziej boli wielu widzów, którzy zapałali ogromną sympatią do Milly Alcock. Czy przeskok czasowy oznacza jednak, że żegnamy tę aktorkę na zawsze? Niekoniecznie. 

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter Emily Carey (młoda Alicent) wypowiedziała się w kwestii ewentualnego powrotu nastoletnich wersji głównych bohaterek. Okazuje się, że taki pomysł faktycznie się pojawił.

Rozmawiano o tym. Faktycznie były takie rozmowy, ale na ten moment nic nie wiem. [...] Oczywiście bardzo chętnie bym wróciła! - wyznała Emily.

Wygląda więc na to, że ewentualny powrót Milly Alcock i Emily Carey w 2. sezonie "Rodu smoka" (w formie retrospekcji rzecz jasna) jest realną wizją, rozważaną przez twórców. Żadne konkrety jednak nie padły. Tymczasem ich role przejmą kolejno Emma D'Arcy i Olivia Cooke, które - wierzcie mi - są w swoich rolach absolutnie niesamowite

ZOBACZ TAKŻE: "Ród smoka" 5 odcinek - ZWIASTUN zapowiada królewskie wesele i istną jatkę. Kiedy premiera w HBO Max?

"Ród smoka": ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

"Ród smoka" liczy łącznie 10 odcinków, których tytuły zdradziliśmy wam w oddzielnym artykule. Kolejne epizody debiutują co tydzień z niedzieli na poniedziałek, o godzinie 3:00, na antenie HBO i w serwisie HBO Max. Telewizyjne powtórki odbywają się zaś w poniedziałki o godzinie 20:10. 

Sonda
"Ród smoka": co sądzisz o dotychczasowych odcinkach prequela "Gry o tron"?

Jak dobrze znasz uniwersum Gry o tron i Rodu smoka? QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Co jest cechą charakterystyczną rodu Targaryenów?
Gra o tron i Ród smoka: QUIZ
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1