Ród smoka 7 odcinek: ZWIASTUN zapowiada kradzież smoka i rodzinną awanturę. Kiedy premiera w HBO Max?

2022-09-26 17:52 Natalia Nowecka
Ród smoka 7 odcinek: ZWIASTUN zapowiada kradzież smoka i rodzinną awanturę. Kiedy premiera w HBO Max?
Autor: materiały prasowe HBO Max Ród smoka 7 odcinek: ZWIASTUN zapowiada kradzież smoka i rodzinną awanturę. Kiedy premiera w HBO Max?

"Ród smoka" - co zobaczymy w 7. odcinku? Za nami przeskok czasowy, a relacje pomiędzy księżniczką i królową są napięte bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej, czego eskalację ujrzymy już za tydzień. Zobaczcie zwiastun nadchodzącego odcinka.

"Ród smoka" - zwiastun 7. odcinka. Za nami epizod, który wprowadził prequel "Gry o tron" na zupełnie nowe tory. Od ślubu księżniczki Rhaenyry i ser Laenora minęło przeszło 10 lat, a atmosfera na królewskim dworze jest tak gęsta, iż można kroić ją nożem. Kwestia ojcostwa dzieci księżniczki została poddana w wątpliwość, Daemon przeżył osobistą tragedię, a Larys Strong wreszcie pokazał swoje prawdziwe oblicze. To jednak dopiero początek - kolejny odcinek zapowiada się jeszcze bardziej emocjonalnie. Co zobaczymy tym razem? 

Ród smoka 7 odcinek - ZWIASTUN. Co zobaczymy w kolejnym epizodzie?

W następnym odcinku cała familia zbierze się na wyspie Driftmark, by pożegnać tragicznie zmarłą Laenę Velaryon. W rodzinie dojdzie jednak do kolejnych rozłamów - w zwiastunie słyszymy o "kradzieży" smoczycy Vhagar i dokonaniu zdrady. Co więcej, wygląda na to, że tym razem to królowa Alicent pokaże nam swoją prawdziwą twarz, publicznie atakując księżniczkę i jej najbliższych. 

Zwiastun 7. odcinka "Rodu smoka" prezentuje się następująco:

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko "Ród Smoka" - oto 5 innych historii ze świata "Gry o tron", które zasługują na własny serial

Ród smoka 7 odcinek: o której premiera i gdzie oglądać?

7. odcinek "Rodu smoka", zadebiutuje na antenie HBO oraz w serwisie HBO Max już w poniedziałek 3 października 2022 roku, o godzinie 3:00. Wieczorną emisję prequela "Gry o tron" zaplanowano zaś na godzinę 20:10. Epizod zatytułowany został "Driftmark". Za reżyserię 7. odcinka "Rodu smoka" odpowiada Miguel Sapochnik, a scenariusz opracowali wspólnymi siłami Kevin Lau, George R.R Martin oraz Ryan J. Condal.

Sonda
"Ród smoka": co sądzisz o dotychczasowych odcinkach prequela "Gry o tron"?

Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: jak brzmi dewiza rodu Targaryenów?
Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE