Ród smoka 2. sezon: kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach?

2022-10-24 4:00 Natalia Nowecka
Ród smoka 2. sezon: kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach?
Autor: materiały prasowe HBO Max Ród smoka 2. sezon: kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Ród smoka - kiedy premiera 2. sezonu i co zobaczymy w nowych odcinkach? Za nami finał pierwszej serii, a przed nami najokrutniejsza i najbardziej krwawa wojna domowa w dziejach Westeros.

Za nami wielki finał pierwszego sezonu "Rodu smoka", który przyniósł zarówno wiele emocji, jak i zaskoczeń. Kiedy prequel "Gry o tron" powróci z nowymi odcinkami i co tym razem czeka bohaterów? Nie mamy dobrych wieści.

Ród smoka 2. sezon: kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Prace na planie 2. sezonu "Rodu smoka" jeszcze nie wystartowały. Wszystko ma ruszyć dopiero pod koniec 2022 roku, a zdjęcia do wydarzeń rozgrywających się w Królewskiej Przystani (które będą oczywiście kluczowe) nagrywane będą dopiero od marca do czerwca 2023 roku. Wniosek jest zatem prosty - "Ród smoka" nie powróci do nas z kolejnymi odcinkami przed 2024 rokiem.

Ród smoka 2. sezon: co zobaczymy w nadchodzących odcinkach?

Taniec Smoków rozpoczął się na dobre i od tej chwili wszystkie chwyty będą dozwolone, a trup ścielić się będzie gęsto. W 2. sezonie "Rodu smoka" zobaczymy nie tylko kolejne starcia tytułowych stworzeń, masę intryg, zdrad i skrytobójstw, ale także sceny batalistyczne. Kto wygra osławioną wojnę? Przekonamy się. 

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko "Ród Smoka" - oto 5 innych historii ze świata "Gry o tron", które zasługują na własny serial

Ród smoka: ile będzie sezonów?

Na obecną chwilę brak oficjalnych informacji odnośnie tego, ile sezonów liczyć będzie "Ród smoka". Autor pierwowzoru, George R. R. Martin, stwierdził, że aby należycie zekranizować sam Taniec Smoków potrzeba czterech dziesięcioodcinkowych sezonów. Twórcy serialu wspominali jednak, że może on stać się antologią, lub zwyczajnie przedstawić wydarzenia rozgrywające się już po rzeczonej wojnie. 

Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego: jak brzmi dewiza rodu Targaryenów?
Jak dobrze znasz ród Targaryenów? QUIZ dla prawdziwych znawców Rodu smoka
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE