Przysięga: Emir nie żyje?! Gulperi będzie zaskoczona zachowaniem Savasa. TO wydarzy się w nowych odcinkach

2022-09-29 21:11 NN
Przysięga. Mert dowiaduje się, kto grozi Masal
Autor: Screenshot Youtube/ Yemin

Przysięga to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Co się wydarzy w nadchodzących odcinkach? Przygotujcie się na dramatyczne zwroty akcji.

"Przysięga" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską, który podbił serca widzów. W nowych odcinkach twórcy przygotowali dla nas kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji. Jak potoczą się losy bohaterów? W wątku Emira i Gulperi rozpęta się prawdziwe piekło.

Przysięga: nowe odcinki przyniosą dramatyczne zwroty akcji

W nadchodzących odcinkach serialu "Przysięga" Gulperi strzeli do Savasa z pistoletu, by wyciągnąć od niego informacje o tym, co stało się z Emirem. By udowodnić kobiecie swą niewinność, Savas zaprowadzi ją do niejakiego Alerta Necmi, który opiekuje się ulicznymi dziećmi zbierającymi wszelkie informacje (coś na kształt Varysa i jego ptaszków z "Gry o tron"). Po kilku godzinach oczekiwania pojawią się druzgocące informacje - Emir nie żyje. Ukochany Gulperi został porwany i zamordowany przez niejakiego Płowego Ismaila. Gulperi nie przyjmie jednak tego do wiadomości i nie przerwie poszukiwań. Mimo, że nie ufa Savasowi, będzie zmuszona na nim polegać. Nie ma bowiem innego wyjścia. Mężczyzna zaskoczy ją swoim zachowaniem - będzie bowiem zawzięcie szukał informacji o Emirze. W pewnym momencie wpadnie na trop prowadzący go do człowieka związanego z przetargiem, który wygrał Emir i okaże się, że to on go porwał. Wraz z Gulperi pojadą do miejsca, w którym przetrzymywany jest mężczyzna. Czy uda się odnaleźć go żywego? Przekonamy się już w nadchodzących odcinkach! 

Przysięga: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 16:05, na antenie TVP1. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Czy "Przysięga" to Twój ulubiony turecki serial?
Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE