Przysięga - jak dobrze znasz turecki hit? Rozwiąż QUIZ wiedzy o serialu

2022-09-20 14:27 Adrian Rybak
Przysięga odc. 543
Autor: Materiały TVP

Przysięga to turecki serial, który polscy widzowie mogą oglądać już od wielu miesięcy. Za nami kilkaset odcinków i jest wiele osób, które śledzą produkcję od samego początku. Wydawać mogłoby się, że wiedzą o serialu wszystko. Czy faktycznie tak jest? Mamy dla was quiz, który sprawdzi waszą wiedzę o Przysiędze.

Przysięga to serial odnoszący wielkie sukcesy wśród fanów tureckich produkcji. O czym jest? Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo nie zna. Jednak sekret, który ukrywa Hikmet, zmusza dziewczynę do ślubu. Jesteście ciekawi, czy wiecie dużo o serialu? Rozwiążcie quiz, który zamieszczamy niżej i sprawdźcie, czy możecie być nazwani tytułem eksperta.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Jak dobrze znasz serial Przysięga?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE