Powstał serial o zbrodniach Armiego Hammera i jego rodziny. Zobaczcie zwiastun "House of Hammer"

2022-08-11 11:41 Natalia Nowecka
House of Hammer: zwiastun i data premiery dokumentu o zbrodniach Armiego Hammera i jego rodziny
Autor: Album Online/East News House of Hammer: zwiastun i data premiery dokumentu o zbrodniach Armiego Hammera i jego rodziny

Armie Hammer był niegdyś obiecującym aktorem, który wspinał się po drabinie Hollywood tylko po to, by boleśnie upaść. Oskarżenia o przemoc seksualną i kanibalizm przekreśliły jego karierę, a - jak twierdzi jego ciotka - to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Mroczne sekrety dynastii Hammerów zostaną odkryte w nadchodzącym serialu "House of Hammer".

Armie Hammer, gwiazdor takich hitów, jak "Call Me By Your Name" i "Kryptonim U.N.C.L.E.", został oskarżony przez szereg kobiet o przemoc, wykorzystywanie seksualne oraz kanibalizm. Upadek hollywoodzkiego aktora odbił się szerokim echem, jednak szybko się okazało, że to zaledwie ułamek zbrodni, jakich dopuścił się ktokolwiek z rodziny Hammerów. Ciotka byłego aktora, Casey Hammer, wydała książkę zatytułowaną "Surviving My Birthright", w której ujawniła rodzinne skandale. Teraz stała się ona kanwą dla serialu dokumentalnego "House of Hammer" od Discovery+. Zobaczcie zwiastun.

House of Hammer: ZWIASTUN dokumentu o zbrodniach Armiego Hammera i jego rodziny

Pierwszy zwiastun serialu "House of Hammer" prezentuje się następująco:

Serial zapowiadany jest jako "Sukcesja" na sterydach i przedstawi nam szereg skandali i przestępstw, w jakie zaplątani byli przedstawiciele pięciu pokoleń dynastii Hammerów. Głos zabiorą zarówno członkowie rzeczonej familii, jak i ich ofiary, a całość ma być eksploracją dysfunkcyjnej dynastii, w której mężczyźni przejawiają najgorsze cechy następstw skrajnego uprzywilejowania, jakie tylko można sobie wyobrazić. 

Przypominam, że z informacji ujawnionych przez Casey Hammer wiemy między innymi, iż dr Julius Hammer (prapradziadek Armiego Hammera) został niegdyś skazany za nieumyślne zabójstwo po dokonaniu aborcji na żonie rosyjskiego dyplomaty, zaś Julian Hammer zamordował człowieka, który był winien mu pieniądze. Sama Casey, jak i kilkoro innych członków rodziny, miała też paść ofiarą molestowania seksualnego ze strony ojca.

Premierę serialu "House of Hammer" zaplanowano na 2 września 2022 roku. Odbędzie się ona na Discovery+.

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE